286 дней назадЄвген

Доброго дня.Суть мого питання така - я здав в оренду землю надану мені для осг .Згідно договору оренди я маю право дізнаватися про культури які засіваються на моій дйлянці та про добрива які вносять в грунт. Мною була направлена заява до орендаря відповідного змісту , але на протязі двох місяців відповіді мені не надають - відмовляються з різних причин. Я звернувся за допомогою до безкоштовного держ адвоката , який допоміг скласти скаргу на орендаря .Скаргу направив на імя уповноваженого з прав людини при верховній раді.Хотів би дізнатися при спілкуванні з Вашим спеціалістом деякі деталі що до подібних заяв або звернень , перелік а також інформацію про підстави розірвання договору оренди земельної ділянки при умовах погіршення стану зем ділянки . Дякую за увагу . пошта jack-lebedin@hotmail.com

А чому скаргу лише до омбудсмену, а не одразу до ООН? Вам потрібно було не скаргу готувати, а позовну заяву до суду...

безоштовний адвокат фахово допоміг)))

Ви яку ціль переслідуєте? Просто одержати відповідь на лист? Розірвати з ним договір? Можливо, в договорі є певні положення, якими можна тиснути на Орендаря в разі ненадання ним відповіді на запит?

Юрист Денис

Хорошо было бы увидеть договор .

Аноним (автор вопроса)

Доброго дня . скаргу до омбуцмену а не в оон направив після консультації у держ адвоката це його порада мотивував тим,що змінились правила і такими справами суд і прокуратура тепер не займаються .а ці справи розглядае тепер омбуцмен згідно закону про звернення громадян . Переслідую ціль розірвати договір оренди а для цього едина існуюча підстава зібрати доказову базу що орендарь погіршив стан земельної ділянки .Щоб зробити порівняльний аналіз необхідні дані із агротехнічного паспорту який повинен замовляти орендар один раз на 5 років.маю надію після одержання старих даних замовити нове дослідження і порівняти чи погіршився стан родючості .Чі можливо що адвокат виявивсь не компитентний і додатково скаржитись в суд? Підкажіть будьласка із Вашого досвіду ще якусь ідею щоб як найбільше знайти порушинь із боку орендаря таких наприклад що розглядалися потім судом і вказували на незадовільні дії та завдання шкоди родючості зем ділянки?Чі були у Вашій практиці подібні рішення , де почитати рішення судів про розірвання договорів оренди зем ділянок через погіршення родючості?

При написании ответа используется разметка Markdown.