378 дней назадАноним

Купили двоквартирний будинок, знесли 1 квартиру (півбудинку) за дозволом райдержадміністрації, побудували на цьому місці новий житловий будинок за наявності дозволу архітектора. Землю за згодою обох власникік квартир спільно приватизували. Тепер, я, тобто власник нового житловго будинку, співвласник землі, хочу перетворити житловий будинок у юридичну особу. Для цього, як сказав консультант, потрібно відокремити свою частку співвласності. Я хочу це зробити, але ногтаріус каже, що це зробити неможливо, бо земля неправильно приватизована, бо інший співвласник володіє квартирою, а не житловим будинком. А я не можу виділити свою частку, хоч земля і приватизована, через те, що приватизація пройшла неправильно. Що мені робити?

Житловий будинок Ви в юридичну особу не перетворите, Вам потрібно з житлового приміщення зробити нежитлове. Вам скоріше всього потрібно провести реальний розподіл як приміщення, так і земельної ділянки, але попередньо потрібно вивчити документи, які є на земельну ділянку і квартиру.

Аноним (автор вопроса)

а як зробити з житлового приміщення нежитлове?

Аноним (автор вопроса)

я маю цей будинок і хочу, наприклад, відкрити магазин. Що у цьому випадку варто робити?

Потрібно зібрати документи на квартиру - про право власності, технічного обстеження, подати заяву у центр надання адмін. послуг про переведення цього нерухомого майно в нежитлове, ЦНАП цю заяву передає у Департамент містобудування і архітектури, який і вирішує питання надати дозвіл на переведення цього приміщення в нежитлове чи відмовити.

При написании ответа используется разметка Markdown.

Поиск