373 дня назадАноним

я як починала працювати, у мене була ставка моєї посади і додали ще 0,5 за відсутньго працівника. а тепер відбувається реорганізація і там, де у мене була ставка її скорочують до 0,5. виходить буде дві посади по 0,5. який стаж тоді у мене буде йти?

Неизвестный

Якщо вас цікавить саме страховий стаж ( для пенсіі, наприклад), то, відповідно законодавству,у вас має бути робочий день 8 годин ( 4+4), а робочий місяць - відповідно нормам робочого часу, тобто немає відпусток за власний рахунок, прогулів. Роботодавець сплатив за вас податки в повній мірі, подав звіт у Пенсійний фонд за відпрацьований місяць.От тоді вам зараховується повний місяць стажу. Наприклад: ви працюєте у січні, в якому норма робочого часу 160 годин, на 0,5ставки - 3000грн - 80 годин -продавцем і + 0,5ставки - 1900грн - 80 годин - прибиральницею. 80+80=160 годин (20 днів); 3000+1900=4900 грн. Із вашої з/плати утримані і сплачені податки, на 4900 роботодавець нарахував і теж сплатив податки в бюджет. У звіті до ПФ подано за січень 2018р 31 день (робочі, неробочі,вихідні та святкові).В такому випадку вам до стажу зараховано 1 відпрацьований мясяць. Якби у вас було кілька днів відпустки за власний рахунок або прогул, наприклад 2 дні, тоді до стажу зарахувалося б лише 29 днів.

Аноним (автор вопроса)

а в трудовій будуть робити новий запис? бо там було написано тільки про ставку, і 0,5 суміщення не зазначалося. а тепер якщо в мене з тієї ставки залишається 0,5??

Повинні змінити, але запис буде мати мало значення - головне податки, а вони все одно роботодавцем платяться як за повну ставку - тому не важливо 0,5 чи повна ставка.

Аноним (автор вопроса)

А якщо, я не хочу щоб вони мені вписували цю посаду в трудову. Чи це обов`язково?

При написании ответа используется разметка Markdown.

Поиск