99 дней назадАноним

добрый вечер. Мне 17 девушке 15. ППА...в следствии беременность.Было это 2-3 недели назад(акт).Завтра ей 16 а мне через 3 месяца 18. Грозит ли мне Уголовная ответственность?ПОМОГИТЕ

Аноним

Через суд женишся на ней

Аноним

ничего не грозит, по новому закону половые отношения с 16 лет, если ей завтра 16, и обоюдно , то ничего не будет.А вот жениться только через суд

Аноним

предохраняться нужно

Батя, все буде добре, ідіть свататися

Та ні, добре не буде - якраз посилили кримінальну відповідальність за це, адже сталось "до 16-ти" і те що буде 16 лише "через 2-3 тижні" може не допомогти. Тим більше якщо батьки втрутяться, то все - "тюрма" реально маячить, а витрати на захист інтересів у кримінальному процесі - то "до бабки не ходити"..

Свататися і не слухати адвокатів, які вас залякують

Все зависит от родителей девушки и от Ваших действий. если родители не напишут заявление, то ничего не грозит, а если напишут- то тогда уж будете отвечать.

Стаття 155. Статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості

1. Статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості, -
караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

2. Ті самі дії, вчинені батьком, матір'ю, вітчимом, мачухою, опікуном чи піклувальником, особою, на яку покладено обов'язки щодо виховання потерпілого або піклування про нього, або якщо вони спричинили безплідність чи інші тяжкі наслідки, -
караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Стаття 156. Розбещення неповнолітніх

1. Вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку, -
караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

2. Ті самі дії, вчинені щодо малолітньої особи або батьком, матір'ю, вітчимом, мачухою, опікуном чи піклувальником, особою, на яку покладено обов'язки щодо виховання потерпілого або піклування про нього, -
караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

При написании ответа используется разметка Markdown.