307 дней назадНеизвестный

Маю 50% квартири, решта 50% - належить бувшому чоловікові. Я проживаю в ній постійно, він коли як. Коли приносять квітанції на оплату за газ, плачу я, а він потім віддаї мені гроші, тільки не половину вартості, а 30-40 %,каже А я тут не жив,платить половину не буду! Виходить, що я сама оплачую і його частину, якою теж не користуюся (кімната стоїть замкнена). Скажіть , будь ласка, чи можу я на свої 50% квартири, які записано в договорі купівлі-продажу, оформити окремий рахунок в газовій конторі і оплачувати тільки за свої метри? Якщо так, то як це зробити, що для цього потрібно? Якщо ні, то як інакше вирішити таку проблему? Допоможіть, будь ласка!

Аноним

О каком счете за газ идет речь? Газовая печь? Колонка? Какое отношение к газу имеет его комната, если за газ начисляют по зарегистрированным лицам?!

Аноним

зверніться в суд за компенсацією, якщо підтвердите що ви сплачували

если у Вас разделено имущество в натуре- тогда можете поставить отдельные счетчики, а если только в частях поделена квартира- то тогда только через суд и через стребовать компенсацию.

Аноним

За газ (без автономного отопления) начисляют 37.75 на человека (без колонки). Кто пользуется газом? Какой суд?!

Неизвестный (автор вопроса)

Дякую за відповіді всім, хто відгукнувся! У мене в квартирі індивідуальне отоплення ( котел ), установлений лічильник . Квартира куплялася в шлюбі, який уже розірваний, в договорі купівлі-продажу указано " належить 50% - особі 1; 50% - особі 2 ". На даний час в квартирі проживає ОСОБА 1 і періодично проживає ОСОБА 2. ОСОБА 2 нехоче сплачувати за газ по квітанції 50 Х 50 з ОСОБОЮ 1,мотивуючи тим, що живе в квартирі по кілька днів на місяць І отопленням не користується. Але зараз зима і квартира отоплюється повністю і цілодобово , недивлячись на відсутність когось із власників. І по квітанції за більш ніж 200 м3 за місяць доводиться платити до 1500 гривень!От я й хочу узнати, чи можна виділити окремий особовий рахунок в газовій конторі безпосередньо для ОСОБИ 1 на 50% квартири, які їй належать по документах?

Аноним

Нужно было сразу дать максимальную информацию. По одному юридическому адресу могут установить только один газовый счетчик и открыть только один лицевой счет. Раздеить квартиру в натуре вы вряд ли сможете - необходимо напр. наличие отдельного входа - через балкон? Вы можете отключить автономное отопление в комнате бывшего мужа путем перекрытия байпасов, чем уменьшится расход газа. Второй совладелец обязан участвовать в содержании своего имущества, но в данном случае ваш подогрев это не не содержание его имущества. Поэтому ничего платить он не обязан - услугами пользуетесь вы.

Аноним

Какая хитросделанная, до наглости автор вопроса! Нет никакой проблемы - топите по средствам, перекройте батареи в его комнате или оформляйте субсидию. Бывший муж не обязан ничего доплачивать - расход газа услуга, которую лично он не получает.

Неизвестный (автор вопроса)

Анониму, назвавшего меня " хитросделанная, до наглости автор вопроса ". По-вашему, я должна платить за соседа по квартире?! А вы согласились бы платить за кого нибудь, живущего с вами по-соседству в одной коммунальной квартире? Хотелось бы посмотреть на это! Вы незная человека, уже начинаете оскорблять, неживя его жизнью и в его квартире с таким соседом, каким является мой бывший муж, судите... На этом форуме люди ищут советы и консультации от профессионалов, а не "вставленные 5 копеек" от профана.

Аноним

Я проживаю в ній постійно, він коли як.На даний час в квартирі проживає ОСОБА 1 і періодично проживає ОСОБА 2. Это кто писал?! Перекройте соседу батареи, у вас есть такая возможность. ВТОРОГО ЛИЦЕВОГО СЧЕТА ИЛИ СЧЕТЧИКА У ВАС НЕ БУДЕТ!!!!

Неизвестный (автор вопроса)

Це тільки в нашій ....країні сусід по комунальній квартирі має сплачувати компослуги за іншого сусіда, з яким, до речі, газове господарство заключило договір, а не з іншими мешканцями квартири. До того ж, кімнати, в яких мешкає б/ чоловік, замкнені на ключ і ні я, ні моя дитина до них не маємо доступу, а ще сама система отоплення закільцьована,так передбачено проектом, крім батарей є ще й труби ... Хоча...ця полеміка без толку, ви мене все одно не зрозумієте, ви не в моїй шкурі.

Виділити можна, якщо є технічна можливість розділити труби або вони вже розділені (тоді через суд це вирішується навіть). А ще варіант: просто поставити кран на вході труби до "його території" та просто перекривати при його відсутності - буде значна економія як мінімум і дозволів для цього особливих не потрібно - і це можна, наприклад, мотивувати "необхідністю безпеки від ймовірного заливання" із недоступної вам закритої території/кімнати. Якщо трубопровід проходить "послідовний" (а не "паралельний"), то теж можна організувати та змонтувати іншу паралельну трубу по своїй території в обхід його кімнати - це теж можливо не заборонено з тих же мотивів.

Аноним

Перед тем, как что-то ляпнуть, изучи тему толик! Автономное отопление - это обязательное наличие утвержденных технических условий, которые менять НЕЛЬЗЯ!!!! Разделение труб, новые параллельные трубы = ОГРОМНЫЙ ШТРАФ. Либо новые ТУ - цена как за установку нового АО. Единственный выход - перекрытие кранов в комнате бывшего мужа, но баба не понимает что трубы закольцованы через байпас.. Ей хочется чтобы она пользовалась, а он оплачивал.

При написании ответа используется разметка Markdown.