25 дней назадСергей

Здравствуйте. У меня сетуация: жена гуляла с детьми на улице, кто с балкона выбросил стеклянную бутылку, она сказала приблизительный балкон, я пошел разбиратся, девушка дверь не открыла ( потом оказалось что она была одна с ребенком 10лет сама дома), я поговорил на повышенных тонах (было около 10:00), я ушёл на работу, (в дальнейшем оказалось что это не они бутылу бросили) в 18:00 мне позвонила жена и сказала что приходила полиция с мужем этой женщины, полиция хотела узнать мой номер тел., жена ответила приходите когда он будет дома, нечего не подписывала и информацию не давала(полиция сказала что ее муж работает в полиции). Возвращаясь домой я зашёл и извинился перед ее женой, он мне сказал что он написал "скаргу"(не знаю по какой стати). Я так понял что он уговорил соседку подписать что та слышала разговор. Вопрос: я так понял что это ст.173? Могут ли без меня рассмотреть дело, вынести постанову? Что мне светит?

Думаю, що вас лякають. Для доказів вчинення Вами дій, покарання за які передбачено ст. 173 КУпАП, потрібні покази свідків -сусідів чи осіб, які були присутніми в той момент, інші докази вони навряд чи будуть мати. Крім того, протокол про адміністративне правопорушення обов"язково мають складати з врученням Вам його копії, де мають бути вказані свідки події. Поки немає протоколу, завчасно перейматися і боятися людей тільки тому, що хтось із них працює в поліції.

Аноним (автор вопроса)

Дякую за відповідь. Я не боюся, але хочеться знати чого очікувати і підготуватись.

Сергей (автор вопроса)

Я просто запитав під яку ще статтю мене можуть підвести окрім 173 КУпАП?

Сергей (автор вопроса)

Підкажіть будьласка в який максимальний термін повин бути складиний протокол? Подія була 30.03

Обмеження щодо строку оформлення протоколу немає, встановлено строк притягнення до адміністративної відповідальності - це 3 місяці (якщо справа підвідомча суду) з дня вчинення правопорушення. Але у випадку виклику працівники поліції мають отримати пояснення потерпілої особи, свідків і якщо буде виявлено в діях конкретної особи склад адмін. правопорушення,тзобов"язані скласти протокол про адмін. правопорушення (якщо складання протоколу в такому випадку є обов"язковим).

Термін ще є до 30.05.2018 р. включно. Але ви можете (і маєте право) примиритись наприклад; заперечувати склад правопорушення, приготувати грамотне пояснення-заперечення, яке може кваліфіковано спростувати обвинувачення тощо. Тобто вам потрібний адвокат. Якщо цікавить якісний та корисний юридичний супровід по вказаному питанню та оскільки може фігурувати конфіденційна інформація - звертайтесь безпосередньо на e-mail: advocate-s@i.ua або на С А Й Т.

При написании ответа используется разметка Markdown.