172 дня назадАноним

Чи передбачає ч. 1 ст.382 КК України потерпілу сторону? Якщо ні, то на основі якого саме юридичного документу

Якщо кримінальним правопорушенням особі завдано моральної, фізичної або майнової шкоди, ця особа є потерпілою (ст. 55 КПК України).

При написании ответа используется разметка Markdown.