287 дней назадАноним

мне бабушка год назад подарила квартиру, а сейчас говорит что думала что с "довічним утриманням" и отправила письмо в суд что мол ошиблась и хочет вернуть квартиру назад за мой счет и без компенсаций. все оформляла тогда я. как поступить? я в принципе не против вернуть только пусть деньги вернёт за оформления. мы семья АТО она инвалид 2й группы.

Бабусі ще потрібно доказати, що договір дарування нею було укладено під впливом помилки, а це дуже складно, одних її слів, що укладаючи договір дарування, вона думала, що це договір довічного утримання, не достатньо.

Аноним (автор вопроса)

А что мне делать пришло лист про открытие провадження по этому делу

Потрібно писати відзив на позов, наймати адвоката/юриста для участі у справі.

Аноним (автор вопроса)

а юрист который оформлял, он в письме указан третьим лицом, может помочь?

Це нотаріус третьою особою зазначений.

Нотаріус буде заперечувати недійсність договору, тобто він буде на Вашій стороні.

Аноним (автор вопроса)

Спасибо Вам большое, вы мне очень помогли! Вы не подскажите юриста в Тернополе к которому можно обратится что б не дорогой и толковый.

Аноним

Есть ли необходимость присутствия меня на суде, я с Черкас, сейчас в декрете, ребёнка оставить не с кем. Сегодня пришло письмо а суд 18

Аноним

в Тернополе

Не знаю такого юриста в Тернополі, щоб був і не дорогий, і толковий)))

Авторе, Вам прийшов не лише лист, а має бути копія позову і доданих матеріалів. Можете замовити допомогу на відстані одного з юристів /адвокатів цього сайту, надсилайте скан. копії матеріалів і оговорюйте ціну індивідуально. Пропоную і свою допомогу, ел. пошту вказано.

При написании ответа используется разметка Markdown.