245 дней назадАноним

Добрый день, обязана ли новая полиция показывать видеофиксацию нарушения пдд ?

Аноним

По вашему требованию обязана. Согласно 251 ст. обязан.

Аноним

Да согласно 251 ст. обязан , но только когда уже составляет админ протокол , где это указывается, а если он не предьявляет, то в таком случае в протоколе пишите что, такой-то сотрудник отказал в предоставлении доказательств (без предоставления объективных причин либо что он там вам скажет(типо не записало или батарейка на камере села)).

ГДЕ ЗДЕСЬ УКАЗАНО ЧТО "ОБЯЗАНА" (см ниже текст статьи 251) !!?? Собирать должна, но показывать сразу - то это не регламентировано! Все доказательства будут оценены в суде или при рассмотрении этого дела в ином порядке (вот тогда и возможно ознакомиться с ними), но не непосредственно при первичном составлении протокола.

Стаття 251. Докази

Доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.

Обов'язок щодо збирання доказів покладається на осіб, уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення, визначених статтею 255 цього Кодексу.

(Із змінами і доповненнями, внесеними згідно з указами Президії
 Верховної Ради Української РСР від 29.07.91 р. N 1369-XII,
 від 15.11.91 р. N 1818-XII;
законами України від 24.09.2008 р. N 586-VI,
від 14.07.2015 р. N 596-VIII,
від 16.03.2017 р. N 1952-VIII)

При написании ответа используется разметка Markdown.