341 день назадАнтонина

Доброго дня! До Вас звертається працівник дитячого будинку-інтернат, який підпорядковується Мінсоцполітики. Я працюю ПРАКТИЧНИМ ПСИХОЛОГОМ в дитячому будинку-інтернат II-III профілю, де перебувають на постійному проживанні (до 35 років) діти з легкою, помірною, тяжкою, глибокою розумовою відсталістю та з різними психічними розладами. Дітей віком до 18 у нас 60 чол., інших вихованців 120 чол. віком від 18 до 35 років. Весь свій робочий час я займаюся з важкохворими дітьми та з іншими вихованцями данного закладу. Керівництво закладу говорить що я маю працювати 8 робочих годин в день, тобто 40 год. на тиждень. Говорять мені, що відпустка моя складає 28 днів, так як не відносять мене до педагогічного працівника. Пояснюють це тим, що у нас ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ, а дітей до 18 років всього 40 чол., тобто мала кількість для скороченого графіку моєї роботи.

ЗАПИТАННЯ. Яка кількість робочих годин за такою посадою має бути в відповідному закладі?? Чи є правильним те, що я не являюся педагогічним працівником, і не маю права на збільшену відпустку??

Чи потрібно робити атестацію робочого місця, для того щоб вважати мене педагогічним працівником данного закладу? Я спеціаліст з вищою освітою, закінчила Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара, факультет психології.

При написании ответа используется разметка Markdown.

Поиск