110 дней назадОлексій

Коли працівника треба ознайомити з колективним договором та правилами внутрішньо трудового розпорядку, до підписання трудового договору після такого підписання чи в перший робочий день? Можливо це десь закріплено?

в первый рабочий день

Олексій (автор вопроса)

А це десь закріплено?

До початку роботи за укладеним трудовим договором!!!!!(то есть вы человека уже приняли на работу) роботодавець зобов’язаний ознайомити працівника з правилами внутрішнього трудового розпорядку та колективним договором (п. 2 ст. 29 КЗпП).

Олексій (автор вопроса)

Дякую

Точніше - в першу робочу секунду, хвилину, годину :) А якщо серйозно, то головне ознайомити ДО пред'явлення вимог по даному колдоговору та не порушувати прав працівника по колдоговору до моменту ознайомлення з ним - тоді буде все правильно.

При написании ответа используется разметка Markdown.