263 дня назадАноним

Подскажите,пожалуйста,24.04.18 купили стиральную машину,привезли 26.04.18,Занесли,установили,услуги за установку оплатили,После установки кинула белье стирать.Стиралка при оборотах начала сильно стучать,В магазине сказали свяжуться с главным офисом,перезвонили нам,что помочь не могут.так как мы начали стирать,значит машина считается в б/у.Надо вызывать сервисный центр.вчера 04.05.18 пришли с сервесного центра,мы закинули белье,машина начала стучать,они раскрутили,всередине она была побитая.Сделали фото,сказали .что в сервсе опишут поломки.Сказали ,что это не их ремонт.Бумаг никаких не давали Сказали,что в центральном сервисном офисе напишут результат..Связались снова с магазином,магазин сказал ,что заберет результаты и перезвонит нам.Возвращается товат в течении 14 дней.Было много выходных.Подскажите,пожалуйста,что нам делать.

Вам потрібно надіслати вимогу про заміну товару або розірвання договору купівлі- продажу і повернення коштів за товар у зв"язку із істотними недоліками, керуючись абз.2 п.1 ст. 8 ЗУ "Про захист прав споживачів". В цьому випадку вашу вимогу про повернення коштів мають виконати в день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів. Вимога про заміну товару підлягає негайному задоволенню, якщо у продавця є наявний товар, а в разі виникнення потреби в перевірці якості - протягом чотирнадцяти днів або за домовленістю сторін.

У разі відсутності товару вимога споживача про його заміну підлягає задоволенню у двомісячний строк з моменту подання відповідної заяви.

Аноним (автор вопроса)

Не пізніше ніж протягом семи днів з якого дня рахувати?

поданої вами заяви

При написании ответа используется разметка Markdown.