159 дней назадВіктор

чи обов'язково повинно бути відкрите виконавче провадження при подачі заяви за ст. 383 КАСУ

В КАС України всього є лише 280 статей та ще додатково Розділ VIII "ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ"... То про що ви питаєте??? Будьте уважнішим.

Віктор (автор вопроса)

чи обов'язково повинно бути відкрите виконавче провадження на момент подачі заяви за ст. 383 КАСУ

Віктор (автор вопроса)

Стаття 383. Визнання протиправними рішень, дій чи бездіяльності, вчинених суб’єктом владних повноважень - відповідачем на виконання рішення суду 1. Особа-позивач, на користь якої ухвалено рішення суду, має право подати до суду першої інстанції заяву про визнання протиправними рішень, дій чи бездіяльності, вчинених суб’єктом владних повноважень - відповідачем на виконання такого рішення суду, або порушення прав позивача, підтверджених таким рішенням суду. 2. У такій заяві зазначаються: 7) інформація про день пред’явлення виконавчого листа до виконання; 8) інформація про хід виконавчого провадження; І у мене таке питання, якщо я не подав виконавчий лист до виконання, можна подавати заяву за ст. 383, оскільки відповідач не виконав зобов’язання щодо надання в термін 30 днів звіту про виконання рішення суду.

Давайте розбиратись. Стаття така дійсно є. Наскільки я розумію, відповідач являється субєктом владних повноважень. Він виконав рішення суду добровільно. Чим Ви керуєтесь визначаючи строки і обовязок звітування?

Віктор (автор вопроса)

Так суб’єкт владних повноважень. суд прийняв рішення: 1. визнав рішення відповідача протиправним і скасував його 2. зобов'язав відповідача надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою 3. зобов'язав відповідача надати в термін 30 днів з дня вступу рішення в закону силу звіт про виконання судового рішення я подав виконавчий лист до виконавчої служби (не виконується) пройшов місяць звіт про виконання судового рішення до суду не подавався, це один варіант

по другій моїй аналогічній справі, я виконавчий лист не подавав (не має коштів 7446 грн.), це другий варіант.

цікавить питання по першому варіанту: звідки я можу дізнатися поданий чи ні звіт, та коли можна подавати заяву за 383 ст.?

і в другому випадку: чи обов'язково подавати виконавчий лист до виконавчої служби? Дивлячись на п. 7, 8 ч. 2 ст. 383, вказується 7) інформація про день пред’явлення виконавчого листа до виконання; 8) інформація про хід виконавчого провадження. питання: чи можливо подати заяву за ст. 383 без подачі на виконання в.л.. Взагалі цікавить вся процедура про звіт...

Віктор (автор вопроса)

Рішення суду сільська рада не хоче виконувати а ні добровільно, ані примусово. Як мені сказали, накладуть штраф, потім закриють провадження, передадуть до поліції про невиконання рішення суду (ст. 382 КК У). А мені як стягувачу, що? Це вже друге питання.

По другій справі, не пропустити строку дійсності виконавчого документу і все ж подати до виконання. А взагалі, це одні з найважчих (на мою думку) справ по виконанню. Я схильна не "гратись" зі звітами і тд, а рекомендувати ініціювати порушення справи правоохоронними органами вже на таких етапах. Стосовно дізнатись, чи є звіт, знайомтесь з матеріалами відповідної справи, подібні звіти мають "підшиватись" до справи, якої стосуються.

Віктор (автор вопроса)

Виконавчі листи дійсні. А з приводу порушення справи правоохоронними органами нажаль може ініціювати лише державний виконавець. Так я розумію важко, але ж рішення суду треба виконувати... Юлія Вікторівна, дякую за пораду... Але в мене питання так і залишилося без відповіді. Виконавчий лист я все ж таки подам, але чи прийме суд заяву за 383 ст. КАСУ, якщо не відкрито виконавче провадження?

Ні, вважаю, суд не відкриє провадження, не буде дотримано вимог до заяви за вказаною статтею. Не знаю, чи хтось Вам скаже точно, бо з огляду на зміни кодексів, зараз всі (і досвідчені правознавці) тільки здобувають практичні навики за новими нормами.

Віктор (автор вопроса)

Юлія Вікторівно дуже дякую

При написании ответа используется разметка Markdown.