369 дней назадВячеслав

Здраствуйте,хотел поинтересоваться) Устраиваюсь в полицию охраны,прошел ВЛК,Тестирование,Физо, сейчас вот нужно заполнить автобиографию и здесь нужно указать притягивался я к уголовной или админ ответственности или нет.Но суть в том что я был судим по ст.125 ч. 1 ,а согласно ст.89 срок её уже погашен,поэтому обязан ли я об это написать или могу написать что не притягивался ?

Согласно тому что здесь написанно "http://yurist-online.com/ukr/uslugi/yuristam/kodeks/024/087.php"

Такими, що не мають судимості, визнаються:

5) особи, засуджені до штрафу, громадських робіт, виправних робіт або арешту, якщо вони протягом року з дня відбуття покарання (основного та додаткового) не вчинять нового злочину;

  1. Припинення судимості анулює всі кримінально-правові та загальноправові наслідки засудження та призначення покарання. Особа, судимість якої погашена або знята, вважається такою, яка раніше злочину не вчиняла, покарання не відбувала. Вона не зобов'язана будь-де вказувати про вчинення нею в минулому злочину та призначення за нього покарання, не повинна відчувати жодних негативних наслідків колишньої судимості. Врахування погашеної чи знятої судимості при вирішенні будь-яких питань, у т.ч. і при характеристиці особи, суперечить самій суті інституту припинення судимості і є неприпустимим.

Ледь не вперше бачу, щоб сам автор писав питання і відповідь на нього. Маєте повне право вказувати, що не притягувались

При написании ответа используется разметка Markdown.

Поиск