251 день назадАноним

А також цікавить, чи може власник продати квартиру ,але там прописана людина , але в договорі купівлі - продажу буде прописаний пункт, що та людина має виписатись до певного числа?

Аноним

Выписать может только через суд. Продать можно с прописанным, только как он выпишется, если за границей?! Новому собственнику придется выписывать через суд, поэтому цена продажи квартиры будет ниже.

Аноним (автор вопроса)

В липні має приїхати і тоді планує виписатись.

Аноним (автор вопроса)

В липні має приїхати і тоді планує виписатись.

продавайте із зареєстрованим, новий власник зніме з реєстрації взагалі без питань, звісно, теж через суд, якщо ця особа не зробить відповідного самостійно

Аноним (автор вопроса)

Дякую за відповідь , Юлія Вікторівна

Аноним

Новый собственник вообще без вопросов, только через суд, через написание иска и уплату сбора и пошлины... а так да. без вопросов.

Такі позови задовільняються. Сума суд. збору стягується на користь позивача у разі задоволення його позову, так само і документально підтверджені затрати на адвоката. А якщо без документального підтвердження (будьмо реалістами:)), то це не складний позов і ціну можна знайти навіть у досвідчених правознавців рівнозначну походові в супермаркет на продуктами :)).

Аноним

Зачем эта головная боль покупателю?!

Екстрима покупателю не хватает в жизни, как-то так.

Аноним

Юлия Викторовна! Сейчас наш иск в суде на снятие с регистрации... Адвокат и то "замахалась" от нас деньги получать за работу. Пищит уже. А Вы, такая вся ....."беспроблемная"!

При надлежащей подготовке, проблем не наблюдалось. А обратились Вы на данном этапе очень даже зря, пребывание за границей есть уважительной причиной и доказать, что это лицо потеряло право пользования жилым помещением очень сложно. Поэтому и советую снимать с регистрации места проживания после продажи. Там вступают в силу другие правовые рычаги, можно ссылаться на другие нормы.

Если адвокат когда брала дело не объяснила риски, это Ваша проблема выбора адвоката. Не удивлюсь, если суд откажет.

Аноним (автор вопроса)

Чи правильно я розумію: якщо в договорі купівлі -продажу буде прописаний окремо пункт, що та людина має до конкретного числа виписатись ,не має бути проблем?

Проблем з точки зору підписання договору лише на підставі, що наявна зареєстрована особа, не буде і без цього пункту, єдині проблеми - це ставлення покупця до придбання житла на таких умовах

Аноним (автор вопроса)

А у вашій практиці були такі випадки?

Останнє було дарування із зареєстрованими. Нотаріус оглядає довідку ф. 13 (колишня ф.3), отримує відповідь на основне питання - чи немає зареєстрованих неповнолітніх, якщо ні, угода відбувається за звичною процедурою.

При написании ответа используется разметка Markdown.