262 дня назадАноним

Здравствуйте! Я ФОП 2-й группы. Планирую нанять сотрудника. До этого нанятых работников никогда не было. Подскажите, пожалуйста, что нужно проделать в самом начале? Нужно ли в налоговой (или другой службе) регистрировать какие либо документы (кроме трудового договора)? Интересует что нужно проделать до того момента, когда нужно будет подписывать договор. Заранее спасибо!

Штатний розпис потрібно скласти, в якому вказати назву посади згідно класифікатора професій, розмір заробітної плати, розмір фонду заробітної плати. Можна ще пару локальний актів скласти, наприклад правила внутрішнього трудового розпорядку, положення про відпустки і т.п.. Потім укласти трудовий договір і відразу повідомити податкову службу про укладення трудового договору.

Аноним (автор вопроса)

Із цього всього в податкову я несу тільки укладений трудовий договір? Я правильно зрозумів?

Аноним (автор вопроса)

Может есть службы/организации, которые этим могут заняться?

Якщо у Вас немає програми типу "M.E.Doc", тоді прийдеться самостійно заносити повідомлення в податкову. Юристи такими питаннями займаються.

Вам не трудовий договір потрібно в податкову подавати, а повідомлення про прийняття на роботу, є затверджена форма такого повідомлення http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/ediniy-vnesok-na-zagalnoobovyazkove-/povidomlennya-ta-nagaduvannya/205161.html

А еще желательно бухгалтера нанять, так как фин.-нал. отчетность не очень простая и штрафы за различные нарушения не малые.

Думаю, бухгалтер у автора вже є, якимось же чином він досі сплачував (повинен був) ЄСВ, податки з доходу

Авторе, не забувайте скласти наказ про прийняття, взяти з працівника відповідну заяву, копію паспорту, коду, трудову книжку (якщо це основне місце роботи працівника), згоду на зберігання і тд. персональних даних

При написании ответа используется разметка Markdown.