169 дней назадАноним2407

Здраствуйте! Такой вопрос нахожусь на 8 месяце беремености, на данный момент в браке но отец ребенка другой, суд о разводе только через 2месяца. Как правильно оформить ребенка что бы получить статус матери одиночки?

никак ві одинокой мамой не будете ребенок рожденный в течении 10 месяцев после развода автоматически считается ребенком обоих супругов. даже если кто то другой напишет в загсе заявление о том. что он признает себя отцом- то у ребенка будет папа и опять одинокой мамой вы не будете

Аноним2407 (автор вопроса)

Тоисть возможность записать ребенка на пару есть но для этого нужно что бы муж написал отказ, а другой подтвердил что он отец? И могу ли я сделать это сразу после рождения ребенка или нужно ждать официального развода?

Розлучення в цьому випадку не допоможе. Для того, щоб батьком записали біологічного батька дитини, потрібно у відділ ДРАЦСу подавати три заяви - від Вашого чоловіка про невизнання батьківства, а від Вас і біологічного батька дитини - про визнання батьківства за біологічним батьком. Ч. 3 ст. 122 СК України: подружжя, а також жінка та чоловік, шлюб між якими припинено, у разі народження дитини до спливу десяти місяців після припинення їх шлюбу, мають право подати до органу державної реєстрації актів цивільного стану спільну заяву про невизнання чоловіка (колишнього чоловіка) батьком дитини. Така вимога може бути задоволена лише у разі подання іншою особою та матір'ю дитини заяви про визнання батьківства.

При написании ответа используется разметка Markdown.