258 дней назадАноним

Доброго дня. суть питання в тому, чи являється законним вимого працівників компанії газопостачання передавати показники лічильника лише в вигляді фотофайлу та передача фото за допомогою вайбер?

А чому Ви це називаєте вимогами, це звичайні прохання контролерів, щоб полегшити собі роботу.

Аноним

Тому що це вимога зі сторони міськгазу. Вони залякують тим, що в разі не передачі показників по вайберу то вони припинять обслуговування та зупинять надання субсидіі, по телефону вони показник не приймають. А чекати на контролера я не можу тому що працюю до 20 години.

Аноним

не думаю что это законно. Нужно обращаться с жалобой в местные органы власти.

Аноним

Законно\не законно - лишь бы поспорить? или лезть в бутылку жизненный принцип? а просто передать показания по вайберу вера не позволяет? сильно сложная процедура?

Аноним

а вас не смущает, что не у всех есть вайбер? далеко не каждый нуждается в смартфоне и вайбере. А бабушки и дедушки вообще дай Бог с кнопочными телефонами не всегда разбираются.

Аноним

Только не нужно прикрываться дедушками\бабушками! У кого нет - тот не передает.

Передавати можна різними способами: телефон, Інтернет, вайбер ... Якщо не передати, рахунки виписуються за середніми показниками, що зазвичай більше, ніж по факту. А потім коригуватись. Це у Ваших інтересах сплачувати у відповідності до показників лічильників. То навіщо з цього робити проблему?

При написании ответа используется разметка Markdown.