287 дней назадАноним

Декiлька рокiв назад тимчасово, лише 2 мiсяцi, працювала на однiй роботi. Думала, що неoфiцiйно, а виявилось- щей як офiцiйно! Вони собi оформили мене без мого вiдома. Тепер у мене неприємності, Я не можу стати на облік до центру зайнятості, бо вимагають трудовий договір за той період роботи, а в мене його нема. Проблема щей в тому, що тереторія де знаходиться та компанія уже відноситься до іншої держави. І хоч, Я з ними зв'язувалась по телефону, вони відмовляються йти на зустріч. Кажуть, що архів трyдових договорів за минулі роки знищенний. А якісь інші документи- довідку чи інше, не збираються видавать.. І як мені тепер бути? Невже добитись хоч якогось письмового, документального підтвердження, що Я там працювала НЕМОЖЛИВО??

тобто, працювати по цивільно-правовому договору.., без Вашого відому будь-які відносини не могли оформлюватись, Ви напевне підписувати такий договір. Що за компанія, для початку з*ясовуйте через ЄДР місце її реєстрації https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch

Аноним

Я підписувала договір. Він був лише в одному екземплярі. А його копію мені на руки не дали. Я навіть незнала, що це буде рахуватись, як офіційне влаштування на роботу. Це ж були заробітки. І через свою необізнаність некомпентентість поїхала додому без цього документу. А тепер в центрі зайнятості, в компютері випливає, що Я кілька років назад 2 -ва місяці працювала в тій компанії, і з мене вимагають цей трудовий договір, інакше вони незареєструють мене, і не поставлять на облік. І це не дивлячись на те, що після того, Я працювала офіційно на інших роботах, і є на руках всі договора. Та без договору з тієї роботи вони мені відмовляють.. А та компанія існує, зареєстрована в Криму. Йти мені на зустріч повністью відмовляються. Навіть незнаю, що робити? І без того договору ніяк, і щось добитись шансів нуль..

отримайте письмову відмову, надсилайте скан. на пошту і візьміть форму ОК-5 в пенсійному, будемо розбиратись

Аноним

Дякую Вам, Я вже написала до центру зайнятості заяву, щоб дали мені письмове роз'яснення відмови. Сказали, що буде через пару днів. Як тільки тримаю його- відправлю скан.,+скан. довідки Ок-5 з пенсійного, Вам на пошту.

При написании ответа используется разметка Markdown.