286 дней назадАноним

Відкрито кримінальну справу за ст 185 КК України.Слідчий не закінчивши розслідування закрив справ не повідомів мене як заявника.Довідався я у слідчого через два місяці,де він мені надав постанову про закриття двохмісячної давності.Я вимагав ,щоб він надав мені пояснення з регістраційним номером і вислав поштою.Але цього він не зробив.Звернувся до поліції через канцелярію про надання мені повідомлення про закриття справи але відповіді не отримав.Щоб звернутись до суду всі терміни минули.Що і як можна зробити щоб звернутись до суду і скасувати дану постанову.Дякую за відповідь.

Аноним

Заявитель и потерпевший разные статусы. Очевидно вы не признаны потерпевшим, поэтому процессуально вы никто (это теперь у них фишка такая).

Аноним (автор вопроса)

Чи можна звернутись до суду як що пропущений термін звернення і як?Викрадено особисті речі на робочому місці.

Аноним

Какой пропущенный срок?!

Аноним (автор вопроса)

постанова від31.10.2017 року,отримав,передали саму постанову 03.01.2018р..Повідомлення про закриття відсутнє

Ви можете оскаржити до прокурптурт постанову про зпкриття справи і паралельно до суду, рахуючи той процедурний термін з моменту коли вам стало відомо, а не з дати посьанови слвдчого. Але, зауважте, і в суді та прокуратурі може бути "така ж пісня", якщо будете діяти без адвоката, недостакньо грамотно формувати звернення тощо. Вони ж зразу бачать рівень підготовки і наявність небезпеки толкових скарг на їх дії чи ннавпаки на їх бездіяльність. Ось вас в простому заплутали юридичними кружевами, а по суьі справи якщо діяти, то це ще складніше.

При написании ответа используется разметка Markdown.