94 дня назадАноним

Как можно, кроме оформления дарственной, передать права на квартиру или часть квартиры другому супругу в браке.

а квартира придбана в шлюбі?

Аноним (автор вопроса)

Так, в шлюбі.

у нотаріуса можете укласти договір про поділ спільного майна подружжя, а якщо інший з подружжя заперечує, через суд, справа виграшна, якщо потрібна допомога у складанні документів для судового врегулювання, пишіть чи телефонуйте, обговоримо

Или оформить "брачный контракт" также можно - это самый дешёвый вариант. Для уточнения обращайтесь персонально.

Адвокат шуткує. За шлюбним договором не може передаватись у власність одному із подружжя нерухоме майно та інше майно, право на яке підлягає державній реєстрації - ч. 5 ст. 93 СК України. Тобто, шлюбний договір не буде вирішенням, натомість за договором про поділ спільного майна подружжя в реєстр одразу вносяться відповідні зміни відносно власників !

Аноним

Адвокат не шутит - это такой "адвокат"

Аноним (автор вопроса)

Чи можна цей договір про поділ спільного майна подружжя укласти і на неповнолітню дитину? Тобто поділити квартиру між чоловіком, дружиною і дитиною?

ні, майно ділиться між подружжям

При написании ответа используется разметка Markdown.