16 дней назадАноним

Колишнього чоловіка позбавили батьківських прав,але присудили йому сплачувати аліменти.Я вийшла заміж ще раз і новий чоловік установив дітей,чи зобов'язаний колишній надалі сплачувати Аліменти?

Не зобов"язаний, його майнові обов"язки відносно дитини припиняються у зв"язку із усиновленням. Ч.1 ст. 232 СК України: з моменту здійснення усиновлення припиняються особисті та майнові права і обов'язки між батьками та особою, яка усиновлена, а також між нею та іншими її родичами за походженням.

При усиновленні дитини однією особою ці права та обов'язки можуть бути збережені за бажанням матері, якщо усиновлювачем є чоловік, або за бажанням батька, якщо усиновлювачем є жінка.

При написании ответа используется разметка Markdown.

Поиск