261 день назадМаксим

При подачи документов на оформление пенсии, была затребована справка о средней зарплате. В архиве была допущена ошибка в фамилии. Работники архива утверждают что такую проблему можно решить только через суд. Правда ли это?

В якому документі помилка?

Максим (автор вопроса)

Справка о средней зарплате

Спробуйте подати письмову заяву в архів про виправлення помилки в довідці, можливо працівники архіву не хочуть затруднювати себе і відразу направляють в суд, а на письмову заяву мають дати відповідь. Вони пояснили з яких причин описка у прізвищі?

Максим (автор вопроса)

В личной карточке, на основании которой они выдают справку, фамилия написана с ошибкой.И мол в случае проверки выявится несоответствие.

Максим (автор вопроса)

Работник архива не хочет брать на себя такую ответственность

Максим (автор вопроса)

К письменному заявлению нужны какие то подтверждающие документы или нет? Например справку с места работы.

Бажано долучити документи з місця роботи, якщо маєте таку можливість, зокрема з посиланням на індентифікаційний код, обгрунтувати, що в особовій картці код співпадає з Вашим, також, якщо є можливість, надати витяги із наказів про прийняття і звільнення, якщо в цих документах з Вашими даними все в порядку, працівники архіву відповільніше віднесуться до видачі довідки і можливо не будуть керуватися даними тільки особової картки, але і приймуть до уваги решта документи.

Придется вам через суд устанавливать эти значимые юридические факты.

через суд, бо це не помилка особи, яка видала довідку, а помилка у вихідних документах, на підставі яких видавалась. Процедура суто формальна, можу скласти відповідний позов, звертайтесь

При написании ответа используется разметка Markdown.