260 дней назадАноним

Договір дарування за довіреністю. Бабуся підписала довіреність одній людини яка зібрала документи і подарувала людині якій бабуся сказала в довіреності. Чи може ця людина яка дарила оспорить договір дарування. Договір дарування 10 числа, бабуся померла 11 числа. Довіреність написана за два місяці до смерті. Родичів в бабусі немає ніяких і вона є власником будинку померла. Хто може оспорить договір дарування і як? Почався шантаж и вимога грошей з обдарованої , хоть будинок продавай, погрози, що бабуся була неадекватна з його слів і т.д

Повірена особа не може оскаржити договір дарування, оспорити може особа, чиї права можуть бути порушені внаслідок укладення такого договору, цими особами можуть бути спадкоємці дарувальника.

...або, скоріш за все, ініціювати оскарження будуть ті особи, які ініціюють "шантаж"... Адже вони вважають, що якісь їх права порушені. І не обов'язково вони це робитимуть безпосередньо самі, адже можуть "тактично" грамотно юридично використати для цього спадкоємців дарувальника (навіть якщо самі ними не є), які й будуть підписувати необхідні звернення.

Аноним

не свисти. толик

При написании ответа используется разметка Markdown.