259 дней назадАноним

ст.289

Аноним

Общий? На кого он зарегистрирован? Уточните.

Причём часть 2 ст. 289 УК У...

Стаття 289. Незаконне заволодіння транспортним засобом
1. Незаконне заволодіння транспортним засобом -
- - -
3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою або поєднані з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або якщо вони завдали великої матеріальної шкоди, -
караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.
- - -
Примітка.

1. Під незаконним заволодінням транспортним засобом у цій статті слід розуміти вчинене умисно, з будь-якою метою протиправне вилучення будь-яким способом транспортного засобу у власника чи користувача всупереч їх волі.
- - -
3. Відповідно до частин другої і третьої цієї статті матеріальна шкода визнається значною у разі заподіяння реальних збитків на суму від ста до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а великою - у разі заподіяння реальних збитків на суму понад двісті п'ятдесят неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Если это не "евробляха"...

Не ч. 2, а ч. 3 - опечатка.

Тяжкое преступление.

Аноним (автор вопроса)

авто по доверенности на меня и жену

Обращайтесь персонально на эл.почту - нужно разбираться в ваших каждый раз недосказанных сразу деталях, которые очевидно необходимо "вытаскивать клещами", так оно вам нужно...

Аноним

Просто Толик кусок говна, а не юрист, ОПЯТЬ ПЫТАЕТСЯ РАЗВЕСТИ. А вот такому пидарасу-юристу как толик , не верьте, ЭТО ЕДИНСТВЕННОЕ ЧМО НА ЭТОМ ПОРТАЛЕ, кроме как разводить людей ничего не может.

При написании ответа используется разметка Markdown.