302 дня назадОлексій

Директор школи, повинен на днях підписати господарський договір, але так склалося, що він на лікарняному. Чи можна написати довіреність або доручення на бухгалтера чи заступника директора, що вони вправі підписати господарський договір, чи можна просто видати про це наказ по школі. Як буде правильно? Дякую.

Потрібний наказ, що на момент перебування директора на лікарнярному, його обов"язки виконує заступник, в наказі можна продублювати його права, в тому числі і право підпису господарських договорів.

Довіреність також підійде, але краще нотаріально завірена. Заодно нотаріус перевірить повноваження їх обох (зокрема, директора - чи має право видавати довіреності, адже може бути по-різному; а зам-а - чи має право виконувати саме такі обов'язки керівника у його відсутність). А наказ директора може потім виявитись незаконним без перевірки їх обох повноважень, встановлених їх вищим начальством, якщо виявиться що цих повноважень вони не мали передбачено у відповідних внутрішніх наказах, положеннях виданих їх начальством ("районо" та ін.).

При написании ответа используется разметка Markdown.

Поиск