80 дней назадАноним

Хочу купить квартиру в рассрочку в ЖК Милые квартиры, но для этого мне надо вступить в кооператив и вносить оплату за пай, но этот пай - это условно, а вообще метр квадратный. Впервые сталкиваюсь с таким. Что посоветуете

Эта ситуация требует изучения поэтому обращайтесь персонально.

Аноним (автор вопроса)

Меня интересует законно ли это?

Потрібно ознайомлюватися із статутом кооператиру, а надання житлових приміщень в житлово- будівельних кооперативах врегульовано главою 5 Житлового кодексу. Ст. 141 ЖК: особі, прийнятій до членів житлово-будівельного кооперативу, за рішенням загальних зборів членів кооперативу, затвердженим виконавчим комітетом районної, міської, районної в місті Ради народних депутатів, надається окрема квартира, що складається з однієї чи кількох кімнат, відповідно до кількості членів сім'ї, суми її пайового внеску і граничного розміру жилої площі, передбачуваного Примірним статутом житлово-будівельного кооперативу. Заселення квартир у будинку житлово-будівельного кооперативу провадиться за ордерами, що видаються виконавчим комітетом районної, міської, районної в місті Ради народних депутатів. Відмову у видачі ордера може бути оскаржено в судовому порядку.

Аноним (автор вопроса)

Иванна спасибо большое

При написании ответа используется разметка Markdown.