662 дня назадАноним

Здравствуйте, у меня возникла проблема с предприятием по изготовлению мебели. Была приобретена кухня на заказ, предоплату произвели в сумме 70%. По заключению договора, указали срок выполнения 10 мая 2018 года. По сей день обманывают и избегают контакта. Кормят обещаниями, возвращать деньги не хотят. Как быть в такой ситуации? могу ли подать в суд и что для этого нужно? сколько занимает судебное дело по времени? Спасибо!

Можете звернутися в суд, судовий розгляд буде тривати від декількох місяців і більше. Спочатку зверніться до виконавця із претензією про необхідність виконання умов договору, якщо не відреагують, можна розглядати варіант стягнення коштів в судовому порядку, але попередньо потрібно вивчити юристу документ про оплату і договір (якщо укладався).

Вже багато відповідей на цю тему. Потрібно хоча б належне підтвердження оплати, якщо є, питання, чи є договір або подібний документ з умовами (замовлення погоджене, тобто підписане сторонами тощо). Далі дивимось від чого відраховуються строки робіт виконавця, зазвичай це передоплата і в конкретному розмірі. І повертаємось до підтвердження оплати, як його немає, поки стосунки з виконавцем не зіпсовано остаточно, робити документ з підписами сторін на зразок акту звірки, який в подальшому можна використати для захисту прав...

А взагалі, консультація юриста по наявних док. - це кілька сотень гривень, але знатимете напевне всі шанси та порядок дій.

При написании ответа используется разметка Markdown.