292 дня назадАноним

що робити штовхнув хлопця на 4 роки старшого за себе , сам я не повнолітній він говорить що я йому зломав щелепу, і що в нього є знімки і чеки з лікарні , його брат до мене дзвонив погрожував якщо я не скину їм мінімум 10 тисяч гриветь то він мене поб'є , а в поліцію принципово не піде , я гроші не скидував , тепер мені пише вже сам нібито постраждалий і просить 6 тисяч за те що я йому зломав щелепу, і говорить що якщо не скину то напише заяву, і що є докази камери біля магазину, що мені робити і якшо на камерах видно що я торкався його лиця буду винен, що робити ???

Аноним

Да на понт берут.Запиши записи разоговоров на телефон и смс, и в полицию по 189 ст. вымогательство, и ничего не бойся, им бояться стоит.

Аноним (автор вопроса)

по умному роблять , відразу пише мені, що я щелепу йому зломав , я йому відписую що яку щелепу, а він мені що відмазатись не вийде, вітдай гроші на лікування , ще хотів запитати , чи в нього приймуть заяву , уже 2 тижні пройшло з тої події??

Аноним

Могут не принять, потому что похоже на развод, а вот от вас примут.Если бы что было , то уже давно написали.Так что Пошлите нах, и скажитечто идете писать на него по 189 статье уголовного кодекса

Аноним (автор вопроса)

велике спасибі , дуже допомогли

Аноним

от рогульня тупа, пити меньше треба

При написании ответа используется разметка Markdown.