11 дней назадАноним

Під час додаткової відпустки без збереження заробітної плати (ст. 92 ч.2 ЗУ "Про національну поліцію") припадає Державне свято. Чи додається цей день до такого виду відпустки?

Святкові та неробочі дні (стаття 73 Кодексу законів про працю України) при визначенні тривалості щорічних відпусток та додаткової відпустки працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину - особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи (стаття 19 цього Закону), не враховуються.

При написании ответа используется разметка Markdown.