814 дней назадАноним

Доброго дня,звертаюсь до Вас з такою проблемою Я забираю документи з ВПУ,але мені їх відмовляються віддавати поки я не : а)не принесу справку куди я далі йду(на роботу,чи в інший навчальний заклад),не заплачу гроші за практику на якій я не була(не була присутня по хворобі,є документи які це підтверджують) Повноліття я вже досягла, та повну загальну середню освіту здобула Чи мають право мені не віддавати документи поки я не принесу гроші і справку?

Аноним

Мають,вы должны полностью рассчитаться, .

Если вы отсуствовали на практике из за болезни и этому есть справка с больницы вы не обязани нечего не кому не платить. Если с вас требуют деньги, то вам нужно обратитьься в полицию об вымогательстве. Вы совершенолетние, и в праве сами решать свою судьбу. И они обязаны вам отдать документы, после вашего заявления про отчисления.

Аноним

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста могу ли я перевестись с одного учебного заведения в другое? И могу я это сделать сейчас за 2,5 месяца до окончания 2 курса?

Здравствуйте. Перевод возможен только с согласия руководства учебных заведений, поэтому нужно выяснять, готовы ли Вас принять в другом учебном заведении, брать оттуда запрос на перевод.

Аноним

Дитина навчалась у ПТУ,за власним бажанням не хоче далі вчитись,несовершенноліттня 17 років як забрати документ

Аноним

Дитина навчалась у ПТУ,за власним бажанням не хоче далі вчитись,несовершенноліттня 17 років як забрати документ

Повна середня освіта в Україні є обов"язковою та незалежить від бажань дитини, батьки зобов"язані забезпечити умови отримання дитиною середньої освіти.

Аноним

Права дітей ,чему не можна забрати документ щоб дитина сама вирішувала де хоче навчатись

Тому що батьки повинні виконувати свої обов"язки та забезпечити дитині отримання повної середньої освіти. Сама буде вирішувати, коли стане повнолітньою особою з повною цивільною дієздатністю.

Аноним

Доброго дня дитина провчилать 3 місяці в училещі далі навчатись нема змоги томущо вагітна, хотіли забрати документи нам відмовили сказавши принесіть підтверженя куди вона далі поступить, зараз ї потрібні ці документи щоб офомить декрет як нам бути в такій ситуації?

Вікторія

Доброго дня, підкажіть будь-ласка, я закінчила 4 роки тому училище, але по сімейним обставинам я не забрала свої документи про освіту. На даний мемент я не маю змоги пр їхати їх самостійно забрати так як знаходжусь в іншій країні! Чи може моя мама чи сестра поїхати і забрати документи з училища? Чи потрібно довіреність зробити, як так то в кого її завіряти, в нотаріуса чи можна при сільській раді завірити? Дякую за відповідь!

Аноним

Підкажіти я передумала поступати чи можу я забрати документи

Оксана

Доброго дня. Ми подали документи в училище і дитина передумала туди поступати, чи можемо забрати назад документи?

Доброго дня, Оксана. Так, маєте право забрати документи.

~= А Д В О К А Т =~

...але потрібно правильно оформити ваше звернення.

Денис

Мені немає 18 ! Я рік навчався в училищі і хочу забрати документи, не маю бажання навчатися надалі. Що мені підкажете? Чи я зобов'язаний закінчити 11 класів (тобто получити середню освіту)

ярослав

могу ли я забрать документы с училища. Мне 18 лет перешел на 3 курс.

~= А Д В О К А Т =~
  1. Середня освіта обов'язкова.

  2. Можете

Аноним

Чи можу я забрати документи з навчального закладу,якщо перестала відвідувати заняття з певних особистих обставин 5 років тому і жодного разу після того не з’являлась в навчальному закладі

При написании ответа используется разметка Markdown.