217 дней назадАноним

Справа стосується підробного договору про передачу земельної ділянки в оренду.

Орендодавець передала в оренду власну ділянку землі місцевому приватному господарсту на 10 років (до 2020 р) згідно укладеного договору. На початку року, у січні, представник приватного господарства просив усіх орендодавців дати йому Державні акти на право власності на земельну ділянку, щоб передати у відповідний орган для "колективного внесення до державного реєстру". Незрозуміло у який реєстр, бо кадастровий номер отриманий ще до 2005 року. Повернули документи лише на початку вересня і одночасно в руки віддали додаткову угоду до договору оренди, продовжену до 2030 року, яку орендодавець не підписував, не погоджував і навіть не був повідомлений про наміри її укладення.

Підроблена додаткова угода нібито складена 5 лютого 2018 року, до неї внесені зміни, що відповідно не погоджені з орендодавцем, а остання сторінка з підписами додана з попереднього документу. Причому ця фальшива угода навіть внесена до державного реєстру 17 липня 2018 року (є витяг). Про все повідомили "по факту"

Орендодавець розуміє усю свою відповідальність за помилкову довіру і що одразу не уточнювала всі нюанси передачі документів. Що потрібно робити в даній ситуації?

в судовому порядку з експертизою, теоретично можна довести, що сторінка з підписами до угоди не відноситься... надішліть скан. на пошту, гляну

При написании ответа используется разметка Markdown.