269 дней назадОлександр

НЕВЖЕ офіційно оформлена відпустка по догляду за дитиною це рівнозначно статусу БЕЗРОБІТНИЙ??? І коли це стало неспроможність сплати рівнозначно до ухилення від сплати аліментів??? Я офіційно перебуваю у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років(трудові відносини на роботі не переривалися) і отримую допомогу в УСЗН 860грн.,проживаємо вдвох з дитиною.

Маю доньку від попереднього шлюбу і сплачую аліменти згідно рішення суду(в розмірі ¼ заробітку,поки працював,але не менше 30% від прожиткового мінімуму,це 584 грн.,коли пішов у відпустку по догляду за дитиною).

Виконавча служба вимагає доплатити за ПОПЕРЕДНІЙ період та сплачувати кошти як БЕЗРОБІТНИЙ і на сьогодні це становить 1563 грн.,інших доходів я не маю і дитині немає 2 -х років.

Чи правомірні дії виконавчої служби і як захистити другу дитину???

Виконавча повинна стягувати згідно рішення суду. Ні, Ви не безробітний. Спосіб захисту потрібно обирати залежно від того, яким документом фіксується ця "вимога доплатити". Можливо тут доцільно змінити (у судовому порядку за Вашою заявою) спосіб визначення аліментів виходячи з обставин.

Законом передбачений порядок розрахунку аліментів, коли особа не отримує доходу, в розрахунок береться середній заробіток за місцем проживання, за законом мінімальний гарантований розмір аліментів становить 50% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку.

При написании ответа используется разметка Markdown.