2325 дней назадПавло

Добрий день, як дешевше і скільки коштує переписати будинок у селі дідом на внука? і які документи для цього потрібні?

Аноним

Добрий день, підскажіть будь-ласка, моя сама купила дім в селі, і живе в ньому вже 8 років, але в нотаріуса не завірила, і ніякої розписки не писалося, колишня хозяйка вже померла, і в неї немає більше родичів, всі документи в мами, вона хотіла приписатися, але їй сказали в сельский раді, що це не можливо, як їй краще поступити?

~= А Д В О К А Т =~

Потрібно в суд йти. Над вашою "темою" потрібно попрацювати професійно і більше мати інформації, діалог більш конфіденційний ніж на відкритому форумі. Тому виберіть компетентного юриста з правої "синьої" колонки (клікніть на "синю" назву юриста) і зверніться на його персональну ел.пошту, отриману після перегляду його профілю. Це убезпечить вас від невірних дій та непоправних помилок.

Аноним

Добрий день таке питання в мене в чоловіка померли батьки вони купили будинок чк точно незнаю кошти заплатили а документу нічкого немають будинок на померлій людині що потрвбно для того щоб переоформить і примерно яка стоїмость на перед дякую

Доброго дня. У Вашому випадку право на будинок мають тільки спадкоємці померлої особи, якщо померлі батьки купили такий будинок фактично не оформлювали правочин, то він не входить у їх спадщину, і щоб це довести необхідні докази, спір буде вирішуватись у судовому порядку.

Люда

Добрый день подскажите я хучу переоформить бабкину хату на себе Поки вона жива Але документи ще 60-х рокив и Нема плану на подвиря там 1/2будинку щоб пити на город ми ходимость через сосидив

Доброго дня, Люда. Необхідно для оформлення правочину звернутись до юриста або безпосередньо до нотаріуса з документами, які є на будинок, земельну ділянку, на якій він розташований та повинен бути кадастровий номер на земельну ділянку.

Юрист Денис

Добрый вечер. У вас земля приватизированая ? . Дом оформлен ?

~= А Д В О К А Т =~

Спочатку потрібно оформити належні документи на бабцю про право власності, а вже потім бабця подарує вам. Це все в даний час коштуватиме немалих грошей. Тому в два рази дешевше буде лиш допомогти (профінансувати бабці) оформити право власності на бабцю, а бабця напише на вас тільки заповіт. Якщо цікавлять деталі - звертайтесь персонально.

Аноним

Добрий день! Підскажіть, як переписати бабусину хату на внучку ( після смерті бабусі хата переходить до її дочки , але в дочки є чоловікова хата) . Скільки грошей потрібно щоб оформити всі документи?)

Добрий день! Потрібно звертатись до нотаріуса писати заяву про прийняття спадщини, якщо не пройшло 6 місяців з моменту смерті бабусі, її дочка може відмовитись від спадщини на користь внучки. Нотаріус зорієнтує по вартості, залежить від оцінки майна.

~= А Д В О К А Т =~

Але спочатку треба знати чи бабуся набула до смерті право власності на "хату". Від цього суттєво залежить визначення ймовірних витрат (адже там ще й фігурує земельна ділянка). Звертайтесь персонально для деталізації.

Аноним

Доброго вечора скільки коштує переформити куплену хату

Аноним

Сначала переоформляют нормальные люди

Доброго вечора. Залежить від вартості будинку, земельної ділянки та способу переоформлення, ціни узнавати у нотаріуса.

~= А Д В О К А Т =~

Якщо вона "куплена", то нащо її ще раз переоформлювати? Значить вона - не була куплена, це самообман думати, що ви її купили. Ви просто заплатили гроші "за повітря", тобто вас здурили.

Аноним

Я віддала гроші за "куплений " будинок під розписку, але за 5 років його так на себе і не переоформила. Господар хати передумав його переоформляти. Вертає всю суму. Чи можу я добитися цей будинок?

Аноним

Нет, только по доброй воле собственника.

Не можете, оскільки не оформили документи належним чином, от тепер наслідки...

~= А Д В О К А Т =~

Потрібно вдало підготувати та провести переговори з продавцем. Тому що ви можете потребувати відсотки за користування коштами - потрібно вивчити документи. Це може "продавця" трохи "отрезвити" і він можливо погодиться на ваші умови навіть без суду. Для деталізації - звертайтесь персонально.

Аноним

Если у покупателя хватило ума "купить" дом по расписке без оформления, откуда у него мозг чтобы кого-то отрезвить?!

~= А Д В О К А Т =~

ОСЬ ЩО ВІН НАПИСАВ !!!!!! Перевірте доказ за інтернет посиланням: http://42yurista.com/qa/123652/

Аноним 096 631 12 61

Юлия викторовна -национальная вы наша -мое мнение о вас как о юристе плохое также. Осорбите ого-то другого.Припезженная вы наша. Я если хзалез в ваши неразумные поверхностные отвеы Вам будет плохо. Я закончил Юракадемию Харьковскую -лучшую ,а ту что, Неразумная???

ЛУчш помалкивай- я в Церкви вчера не был -Напишу такое, что не понравится ОЧень. Свой Сраный Псевдопатриотческий Украинский язык в своей Лтьвовской и Волынсой областях применяй да в судах.

Нервный ононим под разными "личинами" пишущий, если протрезвел - не дури дальше. Сколько можно нести здесь ахинею, харьковский ты наш с явными сепаратистскими настроениями. И больше не оскорбляй украиноязычных юристов этого форума, не показывай своё бескультурье и не инициируй дискриминацию за языковым принципом - ведь "отродье" бывает в разных "стоянках" и в твоей также (вот сам ты – «хороший» пример!!), а то и анонимный статус может не помочь скрываться от адекватного возмездия возмущённых соотечественников. Хотя не хотелось бы потерять такого ярко-петушиного "представителя гуманоидов".

Аноним

? И у меня подобная ситуация. Только уже дом в деревне за небольшую сумму "продал" я . Деньги взял, росписку написал. Только у покупцов что-то не заладилось: не было денег на наториальное оформление. Попросили подождать.... В доме прописал четырех человек, появился ребенок. За 4 года сгорел сарай, куры и собаки стали жить вместе с новыми хозяинами, хозяйство пошло под укос... Я понимаю, что это как бы уже все не мое. Но очень жаль. Могу ли вернуть все деньги новым "владельцам" и оставить дом за собой?

~= А Д В О К А Т =~

Можно решить, но нужно поработать профессионально и больше иметь информации, диалог более конфиденциальный чем на открытом форуме. Поэтому выберите компетентного юриста из правой "синей" колонки (кликните на "синее" название юриста) и обратитесь на его персональную эл.почту, полученную после просмотра его профиля. Это обезопасит вас от не верных действий и непоправимых ошибок.

Аноним

Спасибо.

Аноним

Як оформити хату на себе коли вона записана на батька?

Аноним

Оформить дарение.

Полтавский шлях 096 631 12 61

Договор Дарения-Правильный ответ. Снова толя Бред свой нудный поет ,Ничего Толком и не зная.Караул.

~= А Д В О К А Т =~

Щось нічого не вказано за землю під будинком - підозріло, що все належно оформлено. Але ж потрібно спочатку переконатись, що "хата записана на батька". Часто люди думають, що "записана", а самі не мають жодних документів про право власності ні на батька, ні на будь-кого іншого (самобуди не оформляються належно десятиліттями і "живуть" на "пташиних правах"!). І тим більше на земельну ділянку під "хатою"! Тоді ніякого "дарування" ніхто не оформить. То нащо радити що-небудь, лиш би "було" нашвидкоруч "недопечені пироги". Воно ж тоді НЕ ЇСТИВНЕ.

Подозрительность -воя единственная черта, толя. Себе не веришь ,а уж другим -Точно нет. Договор Дарения толя -только если Толеранный Наш Толя не "возьмешься" Оформят Легко и просто.

Тебе бы только проблемы в голову клиента свои закладывать, мош ты львовский.

Бухгалтерию учи -я тебе, толя говорил -будешь плавать и в юриспруденции снова без Бухгалтерии.

Ил и давай сегодня обновим знания.

Ведь ко много знает, тот много забывает, кто много забывает, тот мало знает. Так скажите ради осьминог -а зачем учиться. ШУчу.

Ведь существует развитие между самореализацией и саморазвитием ради создания имиджа. Там, где некоторых есть индивидуальность, отправная точка, у Многих лишь пустота,так как они заняты тем, что представляют себя то тем то этим.Понты дешевые. они растрачивают всю жизнь на постройку внешнего фасада ВМЕСТО ТОГО,ЧТОБ РАССТРАЧИВАТЬ ЭНЕРГИЮ НА уВЕЛИЧЕНИЕ СОБСТВЕННОГО ПОТЕНЦИАЛА.

Аноним

Добрий день хочу вашої поради чи діє тепер закон дарування? Якщо ні, то чи дорого обійдеться перепись маминої хати на внуків? Хата і земля приватизована

Аноним

Такого отдельного закона нет. Подарить можно, обращайтесь к нотариусу.

~= А Д В О К А Т =~

Оформлення дарування на внуків обійдеться не дуже оптимально по затратам коштів, тим більше, якщо врахувати, що перед даруванням тепер потрібно теперішньому власнику ще й упорядкувати земельну ділянку під "хатою" (будинком), яка допускаю, що у вас ще не приватизована плюс витрати на оформлення дарування ще й цієї земельної ділянки. Без попереднього оформлення у власність земельної ділянки - ніяке відчуження (дарування, продаж чи ін.) будинку не оформить нотаріус. Тому найоптимальніше (і найдешевше!!) - це оформити заповіт на внуків. А вже потім (після смерті спадкодавця) їм (внукам) прийдеться все це дооформлювати самим, але коли ще буде... Можливо тоді вартість значно зменшиться та спроститься процедура - до цього йде юриспруденція. Адже ще раніше це було оформлювати ще громіздкіше та дорожче.

Аноним

Дебил адвокат балаушко! Автор русским языком пишет: дом и земля приватизированы!!!

При написании ответа используется разметка Markdown.