2261 день назадПавло

Добрий день, як дешевше і скільки коштує переписати будинок у селі дідом на внука? і які документи для цього потрібні?

Аноним

Добрий день, підскажіть будь-ласка, моя сама купила дім в селі, і живе в ньому вже 8 років, але в нотаріуса не завірила, і ніякої розписки не писалося, колишня хозяйка вже померла, і в неї немає більше родичів, всі документи в мами, вона хотіла приписатися, але їй сказали в сельский раді, що це не можливо, як їй краще поступити?

Потрібно в суд йти. Над вашою "темою" потрібно попрацювати професійно і більше мати інформації, діалог більш конфіденційний ніж на відкритому форумі. Тому виберіть компетентного юриста з правої "синьої" колонки (клікніть на "синю" назву юриста) і зверніться на його персональну ел.пошту, отриману після перегляду його профілю. Це убезпечить вас від невірних дій та непоправних помилок.

Аноним

Добрий день таке питання в мене в чоловіка померли батьки вони купили будинок чк точно незнаю кошти заплатили а документу нічкого немають будинок на померлій людині що потрвбно для того щоб переоформить і примерно яка стоїмость на перед дякую

Доброго дня. У Вашому випадку право на будинок мають тільки спадкоємці померлої особи, якщо померлі батьки купили такий будинок фактично не оформлювали правочин, то він не входить у їх спадщину, і щоб це довести необхідні докази, спір буде вирішуватись у судовому порядку.

При написании ответа используется разметка Markdown.