1986 дней назадПавло

Добрий день, як дешевше і скільки коштує переписати будинок у селі дідом на внука? і які документи для цього потрібні?

Оля

Скажіть будьласка. В мене така ситуація. В мене помер дідо в 2004році.і будинок стояв на нього.і лишився в діда один син то мій батько. І батько також невстиг переписати будинок на себе і помер 17 січня 2018р.в тому будинку приписані я та моя 2 річна дочка. Але у м н е є брат батька син. Він там ніколи не був приписаний і не проживав.чи він буде мати право на майно.хоч вн батька непризнавав що він є в його житі.і ненавідувпвся до нього.підкажіть як правельно мені зробити

Аноним

Признавал\не признавал, прописан/не прописан, проживал/не проживал для наследования значения не имеет, он такой же наследник. Вам необходимо подавать заявление нотариусу о принятии наследства ДО 6 месяцев со дня смерти. Если брат заявление не подаст - вы будете единственной наследницей. Если документов на дом нет(свидетельство о праве собственности) - вопрос будет решаться в судебном порядке. Но для начала все равно к нотариусу.

Аноним

Підскажіть будь ласка будинок переписати стоїть на чоловікові хочем на дружину переписати що потрібно

Піти до нотаріуса - він вивчить документи та все пояснить.

Аноним

Скажіть будь ласка, в мене така ситуація моя бабуся працювала на фермі і їй надали житло. Ми живемо на тій хаті уже 27 років, я і бабуся приписані до цієї хати, хотіла б я приватизувати та переписати на себе, скажіть будь ласка до кого звертатися з таким питанням і кому цей будинок належить, державі чи кому? Будинок записаний на бабусю.

Потрібно прочитати всі наявні ваші документи (їх копії) - тоді можна буде порадити якісно. Якщо цікавить якісний та корисний юридичний супровід по вказаному питанню та оскільки може фігурувати конфіденційна інформація - звертайтесь безпосередньо на e-mail: advocate-s@i.ua або на С А Й Т.

Аноним

Ели дом записан на вашу бабушку, он ей принадлжеит. Со всеми документами, которые у вас есть, просто обратитесь к нотариусу.

Оля

Якщо будинок приватизований і я хочу його купити скільки буде коштувати переписка на себе? І які при цьому потрібні документи?

Аноним

Дом не переписывается а приобретается по договору купли-продажи. Обратитесь к нотариусу, все расскажет бесплатно.

Віктор

Із подібними запитаннями звертайтесь до місцевих органів самоврядування (міські, селищні та сільські ради). В кожного із Вас своя ситуація, а там знаходяться посадові особи які допоможуть (повинні).

Галя

Напишіть будьласка я купляю хату по довіреності які потрібно документи мати на хату скільки буде коштувати

это к нотариусу.....

Аноним

Доброго дня ми купили будинок в 2007р. Документи були в нас але земя і будинок були записані на ту особу в якої ми купили будинок він помер в 2017р. І я незнаю куди зараз звертатися щоб оформити будинок на себе

так вы не купили дом, так как при покупке договор сразу бы оформили на вас и были бы собственниками, а так этот дом наследственное имущество и договариваться вам теперь только с наследниками. но они могут вам отказать.....

Людмила

Підскажіть будьласка на кого дешевше переписати спадщину на дочку чи на внука чи всерівно дякую

Аноним

Что значит переписать завещание?! Оставить завещание можно на кого угодно, стоимость завещания не изменится. При получении наследства будет иметь значение родство.

Аноним

Доброго вечора.! як переписати квартиру на себе, тобто ( внучка), квартира на бабусю, бабуся померла, є ще дідусь- бабусі чоловік. дідусь хоче переписати квартиру на мене, але йти нікуди не хоче. Чи можна викликати нотаріуса додому, скільки це коштує, чи це ще і юрист потрібен? чи довго це оформляється. ?

Аноним

як відрізнити юриста чи нотаріуса від шахраїв?

Аноним

Сначала получите консультацию у нотариуса - это бесплатно: либо дедушка оформляет сначала все на себя а потом на внучку либо сразу отказывается от наследства в пользу внучки (при определенных условиях). Нотариуса можно вызвать домой, стоимость у каждого разная. Если в сельской местности нет нотариуса - в сельсовет к уполномоченному.

Аноним

П островом незаконно і як тепер переписати хату на себе

Аноним

Вопрос не понятен.

Надія

Доброго дня. Чи можна дізнатися скільки коштує переоформлення будинку з городом 40 соток і добавкою 50 соток за заповітом з бабусі, яка померла на онуку. Бо коли ми розпочинали оформлення - нам сказали, що це коштує 4500 грн, а зараз - вже говорять 9500грн? Чи не водять нас часом заноса нотаріус з юристом?

у каждого нотариуса стоимость своя , и вообще стоимость зависит от многих факторов и одинаковой точно нет.

Вова

Доброго дня.Підкажіть будьласка нам віддали хату,з документами бо жінка того власника не хоче переписати на себе бо каже що її тої хати не треба,що можна зробити щоб її якось переписати чи що?Дякуь

Вова

В її чоловік помер..

Аноним

Хату отдали - подарили без денег? Если документов на вас нет - могут выселить в любое время. Если вы за хату платили - попрощайтесь с деньгами, т.к. юридически вы ничего не купили.

Потрібно вивчити документи - звертайтесь персонально на ел.пошту.

При написании ответа используется разметка Markdown.