1897 дней назадПавло

Добрий день, як дешевше і скільки коштує переписати будинок у селі дідом на внука? і які документи для цього потрібні?

Оля

Скажіть будьласка. В мене така ситуація. В мене помер дідо в 2004році.і будинок стояв на нього.і лишився в діда один син то мій батько. І батько також невстиг переписати будинок на себе і помер 17 січня 2018р.в тому будинку приписані я та моя 2 річна дочка. Але у м н е є брат батька син. Він там ніколи не був приписаний і не проживав.чи він буде мати право на майно.хоч вн батька непризнавав що він є в його житі.і ненавідувпвся до нього.підкажіть як правельно мені зробити

Аноним

Признавал\не признавал, прописан/не прописан, проживал/не проживал для наследования значения не имеет, он такой же наследник. Вам необходимо подавать заявление нотариусу о принятии наследства ДО 6 месяцев со дня смерти. Если брат заявление не подаст - вы будете единственной наследницей. Если документов на дом нет(свидетельство о праве собственности) - вопрос будет решаться в судебном порядке. Но для начала все равно к нотариусу.

Аноним

Підскажіть будь ласка будинок переписати стоїть на чоловікові хочем на дружину переписати що потрібно

Піти до нотаріуса - він вивчить документи та все пояснить.

Аноним

Скажіть будь ласка, в мене така ситуація моя бабуся працювала на фермі і їй надали житло. Ми живемо на тій хаті уже 27 років, я і бабуся приписані до цієї хати, хотіла б я приватизувати та переписати на себе, скажіть будь ласка до кого звертатися з таким питанням і кому цей будинок належить, державі чи кому? Будинок записаний на бабусю.

Потрібно прочитати всі наявні ваші документи (їх копії) - тоді можна буде порадити якісно. Якщо цікавить якісний та корисний юридичний супровід по вказаному питанню та оскільки може фігурувати конфіденційна інформація - звертайтесь безпосередньо на e-mail: advocate-s@i.ua або на С А Й Т.

Аноним

Ели дом записан на вашу бабушку, он ей принадлжеит. Со всеми документами, которые у вас есть, просто обратитесь к нотариусу.

Оля

Якщо будинок приватизований і я хочу його купити скільки буде коштувати переписка на себе? І які при цьому потрібні документи?

Аноним

Дом не переписывается а приобретается по договору купли-продажи. Обратитесь к нотариусу, все расскажет бесплатно.

Віктор

Із подібними запитаннями звертайтесь до місцевих органів самоврядування (міські, селищні та сільські ради). В кожного із Вас своя ситуація, а там знаходяться посадові особи які допоможуть (повинні).

Галя

Напишіть будьласка я купляю хату по довіреності які потрібно документи мати на хату скільки буде коштувати

это к нотариусу.....

При написании ответа используется разметка Markdown.