75 дней назадАноним

Подала в суд на чоловіка, щоб платив 1/4 від доходу. Він з адвокатом змусили мене в усній формі погодитись на фіксовану суму аліментів керуючись тм що він буде більше скидати, лише щоб я дала в суді згоду на фіксовану суму. В результаті платить тільки фіксовану суму і не збирається більше допомогати. Ще до цього всього погрожує постійно. Декілька разів побив мене в присутності старшої дитини ( дитина від першого шлюбу) Як змусити його платити більше аліментів і чи можна позбавити його батьківських прав ( так як постійно проявляє агресію до мене і прийомної дитини)?

В чому проявляється агресія до дитини? Якщо роздратовану поведінку Ви називаєте агресією до дитини, це не буде підставою для позбавлення батьківських прав. Збільшити розмір аліментів можна, потрібно пред"являти позов до суду.

Для того, щоб у судовому порядку змінити розмір аліментів на утримання дитини, повинні змінитися обставини справи, відповідно до ст.192 СКУ це можливо у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров'я. Повинні бути письмові докази, якщо платник аліментів не змінював місце роботи, та на час розгляду справи там же й працював, суд досліджував ці обставини, тоді не має сенсу звертатися з позовом, тому що Вам відмовлять у задоволенні Ваших вимог, враховувати Ваші бажання, то в твердій сумі призначити, то в частці від доходу - суд не буде змінювати рішення.

Проте Ви маєте право на стягнення додаткових витрат на дитину, які пов'язані з лікуванням, розвитком, навчанням дитини, якщо коштів не вистачає, в зв'язку з тим, що збільшились витрати на дитину, тоді можна обґрунтовувати зміну матеріального стану, та вимагати збільшити розмір аліментів у твердій сумі, щоб сплачував у розмірі одного прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку.

Позбавлення батьківських прав можливо тільки у судовому порядку з підстав зазначених у ст.164 СКУ: 1.Мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо вона, він:

1) не забрали дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров'я без поважної причини і протягом шести місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування;

2) ухиляються від виконання своїх обов'язків по вихованню дитини;

3) жорстоко поводяться з дитиною;

4) є хронічними алкоголіками або наркоманами;

5) вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва;

6) засуджені за вчинення умисного кримінального правопорушення щодо дитини.

Аноним (автор вопроса)

Якщо чоловік заразив венеричною хворобою, чи можна подати до суду на нього і що для цього потрібно?

Аноним (автор вопроса)

Якщо чоловік заразив венеричною хворобою, чи можна подати до суду на нього і що для цього потрібно?

Так, можливо, крім того, за умисне зараження передбачена кримінальна відповідальність, можете вимагати відшкодування шкоди, витрати на лікування та моральну шкоду.

Аноним (автор вопроса)

А як це доказати? Тому що зараження відбулося 4 місяці назад. Проявилось тільки зараз. Він далекобійник і його немає дома. В нас є маленька дитина, яку я годую груддю. І переживаю щоб не передалось дитині. Яка процедура доказу?

Залежить від того, знає особа , що вона хворіє чи ні. Потрібно звернутися з заявою до правоохоронних органів.

Стаття 133. Зараження венеричною хворобою

1.Зараження іншої особи венеричною хворобою особою, яка знала про наявність у неї цієї хвороби, - карається виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.

2.Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, раніше судимою за зараження іншої особи венеричною хворобою, а також зараження двох чи більше осіб або неповнолітнього, -караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до трьох років.

3.Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони спричинили тяжкі наслідки, -караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

При написании ответа используется разметка Markdown.