240 дней назадАноним

Мой отец мне не выплачивал алименты и мать подала на него в суд, но из-за того, что отец начал угрожать матери она не продолжила судовое дело по выплате алиментов, а просто испугалась. Недавно моему отцу нужно было выезжать за границу , но его не выпустили по причине невыплаты алиментов. Моя мать пошла и подписала на документе, что отец выплатил все алименты, чтобы его выпустили за границу. Но на самом деле он ничего не выплачивал. Может ли через несколько лет отец потребовать от меня алименты на его содержание, если он например заболеет? Как можно выйти из этой ситуации, чтобы подписать на документе, что он ничего не выплачивал и никто никому ничего не должен.

Пізно вже, мамі не потрібно було поспішати підписувати документи про підтвердження сплати аліментів. Вам вже є 18 років?

Если Вы учитесь, родители обязаны Вас содержать до 23 лет, поэтому после достижения 18 лет нужно снова обращаться с иском в суд о взыскании алиментов.

Стаття 204 СКУ Звільнення дочки, сина від обов'язку утримувати матір, батька

1.Дочка, син можуть бути звільнені судом від обов'язку утримувати матір, батька та обов'язку брати участь у додаткових витратах, якщо буде встановлено, що мати, батько ухилялися від виконання своїх батьківських обов'язків.

Дочка, син звільняються судом від обов’язку утримувати матір, батька та обов’язку брати участь у додаткових витратах, якщо буде встановлено, що мати, батько не сплачували аліменти на утримання дитини, що призвело до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за три роки, і така заборгованість є непогашеною на момент прийняття судом рішення про визначення розміру аліментів на батьків.

У виняткових випадках суд може присудити з дочки, сина аліменти на строк не більш як три роки.

2.Несплата аліментів на утримання дитини, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за три роки, підтверджується довідкою, виданою органом державної виконавчої служби, приватним виконавцем у порядку, встановленому законом.

При написании ответа используется разметка Markdown.