1892 дня назадАноним

Чи є жінка віком 57 років, яка офіційно працює непрацездатною особою?

~= А Д В О К А Т =~

Звичайно - є. Всі пенсіонери за віком (тим більше по інвалідності) - є непрацездатною особою. А те, що вони працюють - це їх особиста справа. Адже і хворий може працювати та не звертатись за лікуванням, то він від того не перестає бути хворим за медичними показниками. Але в законодавстві іноді бувають особливі вимоги до "працюючих пенсіонерів", то їх потрібно знати і враховувати.

Аноним (автор вопроса)

ЗУ "Про зайнятість населення"ст.1: 16) працездатні особи - особи віком від 16 років, які проживають на території України і за станом здоров'я здатні до активної трудової діяльності; Прокоментуйте будьласка?

Смотря для чего Вам нужно, т.к. определение нетрудоспособности дано не только в ЗУ "Про зайнятість населення", но в ЗУ "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування":

Непрацездатні громадяни - особи, які досягли встановленого статтею 26 цього Закону пенсійного віку, або особи з інвалідністю, у тому числі діти з інвалідністю, а також особи, які мають право на пенсію у зв’язку з втратою годувальника відповідно до закону.

Аноним (автор вопроса)

Для надання особі відстрочки від призову за п.1 ч. 2 ст.17 ЗУ "Про ВОіВС"

Аноним

Отсрочка вам не положена т.к ваша мама здоровая,молодая женщина.

Аноним (автор вопроса)

Со ссылкой на законодательство пожалуйста!!!

Аноним

Закон о всеобщей воинской обязанности с изменениями

Сергей

Является ли человек вышедший на пенсию"Пенсія за віком на пільгових умовах"непрацездатною особою?

При написании ответа используется разметка Markdown.