301 день назадІрина

Доброго дня. Маю таке питання. Хочу приватизуати земельну ділянку під садівництво. Даною ділянкою користуємося вже 55 років. Проте вже в третє отримую відмову у приватизації. Хочу написати у селищну раду заяву, щоб пояснили відмову.Як правильно її скласти, що писати,?

пиішть заяву про надання дозволу на приватизію у 2 приімрниках (1 у селтщну раду а на вашому примірнику їх відмітка про отримання)...і маєет отримати письмову відповідь з аргументацією або рішення про відмову. потім її вивчати і оскаржувати до суду.

Юрист Денис

Вам должны дать письменный отказ и там чётко указать на основании чего они отказывают вам .

Юрист Денис

Если вы не писали официальное заявление то нужно делать так как говорит мой коллега .

Юрист Денис

Вы ещё можете приватизировать участок на основании приобретательной давности ...

~= А Д В О К А Т =~

Потрібнуо не просто писати заяву (адже ви вже писав і що!?). Потрібно через суд вирішувати радикально. Як і більшість юридичних справ - вирішувати ваше питання потрібно індивідуально. Тому найкраще обрати грамотного адвоката (можна вивчити попередньо дані про кваліфікацію кожного юриста на даному форумі, натиснувши на його "профіль") та звернутись персонально на зазначену у профілі юриста його електронну пошту чи навіть переслати копії необхідних документів. По-іншому поради будуть або поверхові, або не професійні, що жодне не принесе користі чи, тим більше, позитивного вирішення вашої не такої вже й "простої" справи.

Ірина (автор вопроса)

я просто не розумію, як грамотно написати заяву, що конкретно там вказувати. Тобто, "там написати, щоб обгрунтували причину відмови чи як,,?"

Юрист Денис

нет . вы пишите заявление с просьбой надать разрешение на приватизацию . Они обязаны вам дать ответ . Либо откажут , но в этом случае вам должны выдать письменный отказ . Или же дадут разрешение и дальше вы начнёте приватизировать землю .

Ірина (автор вопроса)

Я вже три рази писала заяву надати дозвіл на приватизацію. Всі рази мені відмовляли. Письмову відмову дали. Проте там не вказані її причини. Хочу зараз написати їм заяву ,щоб надали у письмовій формі причини відмови. Тому тут і питаю, як грамотно цю заяву скласти, і що там написати.?

Юрист Денис

Вам для начала нужно отказ юристу показать . Если нет там причин отказа то можно спокойно обжаловать отказ в суде .

~= А Д В О К А Т =~

Як і більшість юридичних справ - вирішувати ваше питання потрібно індивідуально. Тому найкраще обрати грамотного адвоката, можна вивчити попередньо дані про кваліфікацію кожного юриста на даному форумі, натиснувши на його "ПРОФІЛЬ" та звернутись персонально на зазначену у профілі юриста його електронну пошту чи навіть переслати копії необхідних документів. По-іншому поради будуть або поверхові, або не професійні, що жодне не принесе користі чи, тим більше, позитивного вирішення вашої не такої вже й "простої" справи.

При написании ответа используется разметка Markdown.