17 дней назадАноним

Я вчитель, з вересня дали клас. Але я зрозуміла,що це зовсім не моє і хочу написати заяву на звільнення. В школі вільних працівників на моє місце нема. Чи можливо в такому випадку звільнитися?

Можливо за заявою про звільнення за власним бажанням і пред"явити таку заяву потрібно за два тижні до бажаної дати звільнення.

звісно, заборони немає, зафіксуйте дату прийняття керівництвом Вашої заяви (відмітка на копії) та ймовірно доведеться відпрацьовувати ще 2 тижні (так вирішити має право керівництво), але не більше 2 тижнів

Можна звільнитися у будь-який час, класне керівництво передадуть іншому вчителю, це вже турботи адміністрації школи, директор буде вирішувати. Ви можете звільнитись за власним бажанням не відпрацьвуючи два тижні, якщо у Вас є поважна причина, дивіться ст.38 КЗпП, або виходячи із загальних засад, повідомивши про звільнення за два тижні. Ще варіант за угодою сторін, зверніться до директора.

При написании ответа используется разметка Markdown.