258 дней назадВиталий

Есть ли возможность на раздел детей после 1 года в разводе . Детям 15,7 и 5 лет.

не поділ дітей, а визначення їх місцяпроживання. Я так розумію, при розлученні це було визначено за одним з батьків, можна наразі подати відповідний позов і поставити питання про визначення місцяпроживання одного з дітей з іншим з батьків

Место проживания точнее, все возможно, Звоните, помогу

Виталий, в 15 лет ребенок сам решает с кем ему из родителей жить. А в отношении детей 7 и 5 лет решение принимают родители, а при отсутствии согласия между ними спор разрешается в судебном порядке.

Стаття 161 СКУ Спір між матір'ю та батьком щодо місця проживання малолітньої дитини

1.Якщо мати та батько, які проживають окремо, не дійшли згоди щодо того, з ким із них буде проживати малолітня дитина, спір між ними може вирішуватися органом опіки та піклування або судом.

Під час вирішення спору щодо місця проживання малолітньої дитини беруться до уваги ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов'язків, особиста прихильність дитини до кожного з них, вік дитини, стан її здоров'я та інші обставини, що мають істотне значення.

2.Орган опіки та піклування або суд не можуть передати дитину для проживання з тим із батьків, хто не має самостійного доходу, зловживає спиртними напоями або наркотичними засобами, своєю аморальною поведінкою може зашкодити розвиткові дитини.

При написании ответа используется разметка Markdown.