165 дней назадМирослава

Доброго дня!Проконсультуйте будь ласка з такого питання: мій брат живе у цивільному шлюбі. Його цивільна дружина 3 роки перераховувала аліменти зі своєі картки його колишній. Пройшов час і брата визвали і сказали, що у нього борг і що треба щоб його колишня дружина (яка зараз перебуває в Італіі)підтвердила, що вона отримувала ці гроші. Як йому довести, що ці аліменти були від нього?Дякую.

На який рахунок перераховували кошти і що вказували у призначенні платежу?

Аноним

Потрібні чеки з позначкою в платежу що це аліменти, або взяти виписку з банку про перерахування коштів на її рахунок, даже якщо сплачувала через картку банк дасть таку виписку. Якщо виконавчі службі цього буде не достатньо, то тоді через суд вимагати з колишньої дружини повернути сплачено кошти, і сплатити ще раз тільки з позначкою що то аліменти.

Тільки "вимагати через суд" - не вийде більш ніж за 3 роки тому назад. Якщо не було вірно вказано призначення платежу (або воно відсутнє взагалі) - то "погані справи", бо "виконавчій" точно цього буде не достатньо.

Аноним

а чому не достаньо для виконавчої, адже отримувач платежу - є колишня жінка????

Юридично ця "колишня жінка" отримала якісь кошти з карточки третьої особи (причому не б.чоловіка!). Хто ж доведе, що та третя особа (причому ще й "цивільна дружина", тобто просто "співмешканка", яких можна мати/змінювати необмежену кількість хоч щотижня), - не платила просто по якихось їх внутрішніх "міжсобойчиках" (наприклад, повертала тій свої старі борги, чи платила щоб та не повертала взад та не зваблювала її "співжителя" чи хто зна ще за що, але зовсім ніякі не аліменти !). Ніхто такого не доведе, не доведе, що це були саме аліменти. Може б він ще й з моєї карточки заплатив би та стверджував би пізніше, що це були його аліменти?????

якщо без призначення платежу, повертати як безпідставно набуті, якщо є призначення, можливо спробувати доводити виконання доручення по оплаті, в другому випадку все ж шанси прогнозувати важко...

"повертати" - це не "повернути", а "спробувати доводити" - це не "довести". Можна взагалі зайнятись цілим рядом безперспективних справ та згодом стати "Дон Кіхотом Ламанчеським" і воювати з "вітряними млинами". Але користі нікому це не принесе...

Його "колишня", яка ще й знаходиться в Італії (!!) і, скоріш за все, це назавжди - буде підтверджувати, що отримуючи якісь кошти від третьої особи, з якою навіть офіційно не зареєстрований шлюб з тим "чоловіком"-братом і взагалі душевною людиною - що отримувала ці якісь кошти, в якості аліментів???? Це не реально взагалі. Це потрібно щоб вона зараз так кохала "колишнього", що готова для нього на все (і за те, що він її покинув та за це вона ще й на аліменти подавала, хоча в Італії явно забезпеченіша за будь-якого українця на батьківщині).

Розмови про теорію і повертати чи повернути залежать від документальних підтверджень, напевне можливо стверджувати після їх вивчення, не раніше. Тому авторе, надсилайте обраному юристу/адвокату скан підтверджень оплати і інших док. за наявності та обговорюйте варіанти захисту прав

І це правильно!

Аноним

але ж ця третя особа можить на суді свідчити на користь чоловіка, про те що то були аліменти на дитину а не якісь там міжусобні борги?

При написании ответа используется разметка Markdown.