164 дня назадАноним

Подскажите кто-нибуть имеет практику обращения в суд с заявлением об установлении факта непроживания одной семьей со спадкодавцем?

Суд залишить таку заяву без розгляду, тому що у цьому випадку скоріше всього є спір про право, а скоріше всього право спадкоємця. П.4 ст. 315 ЦПК України. Суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо з заяви про встановлення факту, що має юридичне значення, вбачається спір про право, а якщо спір про право буде виявлений під час розгляду справи, - залишає заяву без розгляду.

Потрібно просто не заяву про встановлення факту подавати, а у позовному порядку вирішувати - тоді не залишить без розгляду.

Аноним (автор вопроса)

Позовна заява до спадкоємця.... який не проживає.... І що це буде за позов - Про визнання особи такою що не прийняла спадщину???

а кто вы , чтобы предъявлять такие исковые требования !?? вы наследник !? при чем не проживание к наследству !?

Аноним (автор вопроса)

Да, я наследник

какой очереди !? и почему нужно обращение в суд? вам нотариус отказывает ? или делить наследство не хотите?

Аноним

Очевидно есть еще один наследник. который зарегистрирован. но фактически не проживал с умершим. однако считает себя фактически принявшим наследство.

При спорі про право по-любому необхідне лише позовне провадження. Є ряд рішень ВС.

Місцем проживання особи є зареєстроване у встановленому порядку місце проживання, факт, що особа не проживає, підтверджуєтся відповідної довідкою ф. 13 (колишня форма 3), зараз видається ЦНАП. З огляду на вказане, краще опишіть проблему щоб можна було визначити вірне формулювання вимог

При написании ответа используется разметка Markdown.