163 дня назадОлександр, м.Київ.

Ще в перід терміну і строку часу, а саме в 1998 році,моя рідна бабуся, котра жила в місті ЛУЦЬК, ВОЛИНСЬКОЇ області ,отримала вще зазначений документ, котрий трохи згодом, переоформила на мене. Визнаю. що з тих пір, на жодних зборах акціонерів вашої компанії,я не був. Чи можу я проконсультуватися у когось з працівників юри ди чн о г о сектору, цієї компанії, стосовно того, скільки грошей, я можу отримати зараз, коли конкретно і як саме?

Вже втратив юридичну силу.

Олександр. м.Київ (автор вопроса)

З якої обьєктивної поважної причини, він помірковано лояльно відностно порівняно втратив кредитну силу? Адже в ньому вказана певна кількість , акцій, вашої компанії. І жодного разу,перед цим, я обьєктивно з поважниї причин, не отримував навідь, певних відсотків, поміркованного лояльного відностного порівняльного прибутку.

Олександр, м.Київ. (автор вопроса)

Про конкретну, персональну індивідуальну ціну, кожної акціїї, котра є, у ви щезазначенному мною СЕРТИФІКАТІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ СЕРТИФІКАТІВ, компаніїї,,НАФТА ЕНЕРГО НВЕСТ". я ніколи самостійно навідь в теоретичному контексті, констатаціїї гіпотетичних. при наймні, для прикладу, таки да приміром % припущень, принципово не ГАДАВ , а значить не гадаю, і гадати не збираюсь ЯК ЦИГАН ПО КАРТАМ ТАРО, щоб за помилки в приблизних розрахунках+підрахунках своїх, не ловити в якості БУМЕРАНГУ, щось НАКШТАЛТ ,,ОБЛИЗНЯ". І все ж мені цікаво знати конкретну обьєктивну поважну помірковану лояльну 100% ОБГРУНТОВАНУ ГАРАНТОВАНУ ПОВАЖНУ причину того, чому саме, цей документ, втратив ЮРИДИЧНУ СВОЮ СИЛУ?, по при те, що жодного разу передцим, я не звертався за консультаціями з цього приводу+жодного разу до того, не знімав певні відсотки прибутку. Поясніть будьласка повністю. Конкретно обгрутовано, фундаментально, корінними дрібними деталями. Ваша коротка відповідь-,,Вже втратив свою юридичну силу.". Мене серьёозно насторожує, своєю не обгрунтованністю. Тому я і хочу взнати, чому конкретно персонально індивідуально втратив?. На підставі конкретних документів тощо. Де докази?, підтвердження? Доведення, в формі простого ,Вже втратив свою юридичну силу". Абсолютно без будь-яких доведень, підтверджень юридичного змісту, 100%ГАРАНТОВАНО відверто щиро сеьйёозно відверто по щирому обьєктивно+субьєктивно відлякуючи насторожують.

Олександр, м.Київ. (автор вопроса)

Тому прошу вас, наступного разу, коли будете мені відповідати ,юридично тощо, в розгорнутому віигляді,100% ГАРАНТОВАНО обгрунтувати мені, конкретну корінну, фундаментальну, причину того. чому саме втратив юридичну силу?.

Юрист Денис

Вам никто бесплатно консультировать не будет . Оберите юриста / адвоката , оплатите его работу и вам предоставят разгорнутый ответ на ваш вопрос.

Олександр, м.Київ. (автор вопроса)

Дякую,за обьєктивну ,помірковану, лояльну відповідь. Тепер мені все зрозуміло. А поміркований, лояльний обьєктивний принаймні, приміром для прикладу орієнтовний тариф того ,скільки може коштувати , консультація, з піднятого мною раніше питання, стосовно СЕРТИФІКАТУ ІНВЕСТИЦІЙНИХ СЕРТИФІКАТІВ, компанії ,,НАФТА ЕНЕРГО ІНВЕСТ", підказати зможете?

Олександр, м.Київ. (автор вопроса)

ЧИ ЯК?

Олександр, м.Київ. (автор вопроса)

В мене до вас, у звьязку з цим, виникло обьєктивне помірковане лояльне додаткове обовьязкове максимальне включне детальне питання. Ваш колега мені написав, що сам по собі, як такий, вище зазначений мною документ, в плані певних відсотків. прибутку компаніїї,,НАФТА ЕНЕРГО ІНВЕСТ". Не має юридичної сили. Для мене як акціонера компанії. Котрий до цього по обьєктивним поміркованим лояльним причинам, не був на жодних зборах акціонерів компанії. Це значить , що я не можу навідь. продати навідь гуртом, обьєднано весь свій СЕРТИФІКАТ ІНВЕСТИЦІЙНИХ СЕРТИФІКАТІВ"? Чи як?. Прошу вас, коли та як зможете,дати мені. конкретну детальну обьєктивну помірковану лояльну, бажано юридично обгрунтовану відповідь на це питання .

Олександр, м.Київ. (автор вопроса)

Бажано біль змістовну, ніж до того, як запропонували мені платну відверту щиру консультацю з юристом/адвокатом, з питань придбання певних % прибутку вашої компанії.

Юрист Денис

Обращайтесь индивидуальном порядке к юристу и вам предоставят обгрунтованый ответ .

Олександр, м.Київ. (автор вопроса)

Дякую. Тепер зрозумів.

При написании ответа используется разметка Markdown.