161 день назадАННА ВЛАДИМИРОВНА

Ко мне предъявили иск. Я о нем не знала. Хотят поделить квартиру. На предварительном заседании назначалась экспертиза. Экспертов не видела. Получила документы из суда и глазам не поверила. Подпись на иске НЕ истца, и не его представителя. Приложения к иску заверены тоже этим якобы истцом. Приложения документов - не соответствуют действительности. Или принадлежат другим людям, или там указаны владельцы, которые уже давно не владельцы. Судья что, вконец..... Или он не смотрит ни на подписи, ни на оригиналы, ни на актуальность документов. В вартире прописаны еще 2 человека, но они даже не привлечены к делу. Что мне предпринять в отношении судьи? Отвод давать?

В чому порушення? Позов законно може бути підписаний представником, якщо документи на підтвердження повноважень представника додаються. Не згодні з поданими доказами, так для цього передбачена процедура подання відзиву (заперечення) проти позову, чим і раджу зайнятись!

АННА ВЛАДИМИРОВНА (автор вопроса)

Юлія Вікторівна, позов підписаний НЕ позивачем, і НЕ його представником (там долучена копія паспорту позивача його перша сторінка, яка теж завірена анонімом).

відповідь та ж сама, якщо суд вже прийняв цей позов до провадження, то писати відзив і посилатись також і на цей момент

Ксєні lawyer

Питання авторства позову зясується під час судового розгляду. Порада колегі помилкова, адже відзов на позов подається до підготовчого засідання. Після цього залишається лише обстоювати власну позицію, обгрунтовуючи заперечення проти позову власними доказами. Відвід судді має бути обґрунтованим. З Вашого допису будь-яких порушень з боку судді не вбачається. Акцентує, що судове рішення може грунтуватися лише на оригіналах документів, які мають бути оглянути під час судового розгляду та предявлені сторонам. Останні можуть звертати увагу суду на те, що той чи інший документ є достовірними. Отже, питання, що Вас цікавить, вирішуватиметься на подальшій стадії розгляду. Тоді Ви зможете заявити свої заперечення щодоїхньої достовірності. Якщо за справою не стоять великі гроші, не слід підозрювати суддю в упередженості. Краще підготуйтеся до процесу та спокійно і обгрунтовано повідомляйте свою позицію з кожного з розглядуваних питань своєчасно

Судження не помилкові, відзив подається не "ДО підготовчого засідання", а "В підготовчому провадженні" і у встановлений судом строк. Заперечення відносно питань, які виникли вже після закінчення підготовчого провадження теж можливо надавати, в будь-якому разі потрібно "залишити у справі" відомості відносно заперечень для подальшого успіху в апеляції.

В процесі розгляду справи з"ясовуються питання чи підписано позов уповноваженою особою і оглядаються оригінали документів, копії яких долучено до справи. Якщо суд з власної ініціативи не зобов"яже сторону пред"явити оригінали документів, друга сторона може заявити клопотання про зобов"язання іншої сторони надати для огляду в судовому засіданні оригінали документів, якщо суд відмовить в такому клопотанні, можна писати заяву про відвід судді і скаргу у Вищу раду правосуддя.

Ксєні lawyer

Шановна Юліє Вікторія, зі слів описували, підготовче засідання вже відбулося, навіть під час його проведення було призначено експертизу)) Цивільний процесуальний кодекс не передбачає можливості подання відзову на позов на подальших стадіях провадження. Отже, Ваша позиція є помилковою. Якщо юрист визнає свої помилки, він не стає менш професійним, адже не помиляється лише той, хто взагалі нічого не робить))

Ксєні lawyer

Вибачте, Вікторівно! Це телефон , т9))))

Ксєні lawyer

Це жах якісь))) Не робить"описували", а ДОПИСУВАЧКИ)) Ось бачите, навіть я можу помилятися)))

Шановна Ксєні lawyer, про закінчення підготовчого провадження у питанні не вказано, хоч строки ймовірно дійсно пропущені, але не забуваємо про можливість перерв у підготовчому та можливість надання заперечень і після закінчення підготовчого відносно обставин, що стали відомі в ході розгляду справи. Ми не знаємо ніяких деталей по суті, тому немає сенсу на таких вихідних даних переходити до коментарів відповідей інших юристів, а не питань автора і приписувати комусь помилки. Ці всі моменти мають уточнюватись при опрацюванні юристом/адвокатом матеріалів.

Ксєні lawyer

Нехай буде по-Вашому, Юліє Вікторівно! Тем більше, що українськи судді здебільшого нормативку не знають, тому можуть прийняти відзов теоретично на будь-якій стадії провадження)))

АННА ВЛАДИМИРОВНА (автор вопроса)

Позивач подав позов, повістки з незрозумілих причин мені не вручені. Перевірила сайт - мене теж не викликали. На попередньому суддя призначив експертизу. Експертів я теж не чула і не бачила. Знайомі сказали, що йде процес. Написала заяву на отримання ухвал для оскарження в апеляції постанов судді про призначення експертизи. Замість цього - отримала позов з додатками, які підписані невідомо ким і не відповідають дійсності. Оце все. Сьогодні піду до суду - ознайомитися з матеріалами і отримати ухвали. Є підстави, що квартиру "дерибанять". Я навіть не змогла заперечити про постановку питання експерту!! "Чи можна поставити стіну?" - Можна. Але як я буду "пробиратися" у ту кімнату, де мені "малюють" жити? За чий рахунок будуть ставити стінки? Що буде з електрикою, газом, опаленням, - тобто які рахунки повідкривають на квартиру? І що я маю робити з шафою-купе, газовою плиткою, вбудованими меблямі? Це все буде зламано?

Аноним

Вы, Анна Владимировна, так ставите вопросы, что на них невозможно ответить. Для начала поясните кому принадлежит квартира, на каких основаниях и в каких долях (если есть совладельцы). Купля-продажа? Наследство? Дарение? Приватизация? и т.д. и т.д.

з практики, юрист завжди бачить в документах такі зачіпки для захисту прав, які не побачить особа без юридичної освіти/практики, отже, не скаже про них на цьому форумі чи консультуючись без пред*явлення документів з правознавцем, дуже не раджу займатись самодіяльністю, це дорожче вийде

На форуме не рассчитывайте получить исчерпывающую информацию. Над вашей "темой" нужно поработать профессионально и больше иметь информации, диалог более конфиденциальный чем на открытом форуме. Поэтому выберите компетентного юриста из правой "синей" колонки (кликните на "синее" название юриста) и обратитесь на его персональную эл.почту, полученную после просмотра его профиля. Тем более, если есть подозрение о рейдерах, то они обычно готовят свою позицию/стратегию юридически выверено, заранее и тщательно продумывают все "ходы", включая возможную коррупцию в суде, "психологический портрет" жертвы, её юридическую грамотность (да и что то подозрительна позиция судьи в некоторых описанных действиях). Ведь если "на кону" жильё - то нужно серьёзней отнестись к возможным негативным последствиям.

АННА ВЛАДИМИРОВНА (автор вопроса)

Шановні юристи, дякую усим за допомогу. "Майже вночі" шукала адвоката (допомагали знайомі). Встигли сформувати клопотання. Засідання відбулося. Час мені надав .... суддя (отам, де крапки - нецензурщина). Вашою допомогою та Божою молитвою. Щасти вам усім!

з моменту написання питання на форумі пройшло 6 днів, логічне запитання, а навіщо в останній день "майже вночі" шукати юриста, якщо все можна було вирішити в перші пару днів домовившись з конкретним юристом з цього сайту і надіславши скан....

Аноним (автор вопроса)

Юля, это уже даже не пиар, - это жлобством называется

Аноним (автор вопроса)

Изз-за такой дурости в виде скана на ящик я должна потерять квартиру?

:))) це логіка, але не кожному своє

При написании ответа используется разметка Markdown.