13 дней назадАноним

Собираюсь развестись с мужем. До брака у меня был ребенок, отец которого в свидетельстве был указан "со слов матери", то есть фактически была матерью одиночкой. Муж вскоре после оформления брака признал отцовство на этого ребёнка, было выдано новое свидетельство. Вопрос: Как, что и куда подавать? Я прописана с ребёнком у своих родителей в 1 районе, муж в совершенно другом, а фактически живём мы вообще в третьем. А так же: Возможно ли отменить признание отцовства мужем и как?

Спасибо большое!

Якщо рішення суду про визнання батьківства вступило в законну силу, переглянути його можна тільки за нововиявленими обставинами. Подавати позов можете за трьома варіантами- або за місце фактичного проживання, про що необхідно подати підтвердження, або за місце своєї реєстрації, або за в загальному порядку- за місце реєстрації відповідача. Якщо Вам немає значення в який суд подавати позов, пред"являйте за місцем реєстрації чоловіка. Ч.2 ст.28 ЦПК України: позови про розірвання шлюбу можуть пред’являтися за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача також у разі, якщо на його утриманні є малолітні або неповнолітні діти або якщо він не може за станом здоров’я чи з інших поважних причин виїхати до місця проживання відповідача. За домовленістю подружжя справа може розглядатися за зареєстрованим місцем проживання чи перебування будь-кого з них.

При написании ответа используется разметка Markdown.