96 дней назадТома

Доброго дня.Брат приписав в свій приватизованний будинок свого племінника ,чи матиме право племінник право на будівлю?

Права власності - не матиме, а на проживання - матиме аж до його виписання, що не просто. Тоді чим це практично відрізнятиметься від права власності?

Kseni lawyer

Право власності є трискладовим: право володіти, право користуватися та право розпоряджатися ( ст.41 Конституції України). Реєстрація особи у певному житлі надає право користуватися цим майном, отже мати його як свою власність у зазначеному сенсі речового права)) Щодо розпорядження цим майном, то факт реєстрації не тягне за собою виникнення такого права.

Доброго дня, Тома. Племінник матиме тільки ті права, які йому були надані йому власником будинку (Вашим братом), у нього буде право вселення та проживання в будинку.

... і право "виселення" - теж...

При написании ответа используется разметка Markdown.

Поиск