95 дней назадАноним

В комментариях к посту. Тема дизайн интерьера мужчина на фоне флага правого сектора попросил меня не говорить на языке убийц наших братьев. Посты должны быть на упраинском если страница предпринимателя? Я ведь не сми

Kseni lawyer

Солом’янський районний суд м. Києва у своєму рішенні від 24 грудня 2015 року визнав дії Товариства з обмеженою відповідальністю «Українські продуктові традиції» щодо обслуговування споживача недержавною мовою неправомірними і зобов’язав Товариство з обмеженою відповідальністю «Українські продуктові традиції» здійснювати обслуговування споживача українською мовою. Рішенням Святошинського районного суду від 03 листопада 2015 року з Товариства з обмеженою відповідальністю «Дієса» стягнуто одна тисяча моральної компенсації за незаконну відмову споживачу в обслуговуванні на державній мові.

Kseni lawyer

Чинне українське законодавство передбачає, що українська мова є єдиною державною мовою на території України, яка вільно і обов’язково використовується (застосовується) не лише в державному, але й приватному секторі, у тому числі у відносинах між споживачами. Чинне українське законодавство передбачає, що українська мова є єдиною державною мовою на території України, яка вільно і обов’язково використовується (застосовується) не лише в державному, але й приватному секторі, у тому числі у відносинах між споживачами. Відповідно до ст.15 Закону України “Про захист прав споживачів”, інформація про товар, роботу чи послугу повинна бути надана споживачеві до придбання ним товару чи замовлення роботи (послуги). Інформація споживачеві повинна надаватися згідно із законодавством про мови.

Kseni lawyer

За ч.1 ст.17 названого Закону за всіма споживачами однаковою мірою визнається право на задоволення їх потреб у сфері обслуговування. Встановлення будь-яких переваг, застосування прямих або непрямих обмежень прав споживачів не допускається, крім випадків, передбачених нормативно-правовими актами. Основним з таких актів є Конституція України, ст.10 якої встановлює, що державною мовою в Україні є українська мова. Таким чином, Ви дійсно зобов'язані надавати послуги населенню України державною мовою.

Уявляю проблему для людини, що звикла до професійних термінів російською...Відпишіться тому, хто просить писати українською, що як він бажає отримати інформацію українською, для нього, як для споживача, здійсните переклад відповідних характеристик послуг і тд. З точки зору законодавства такий підхід буде вірним, а взагалі інформація про товари та послуги дійсно має надаватись українською. Інша справа, що особливого регулювання немає і відповідальність дуже мало ймовірна та й суми символічні

Аноним (автор вопроса)

Всім дякую. Дуже шкода.

При написании ответа используется разметка Markdown.

Поиск