168 дней назадКсенія

Така проблема: 28.12.2018 року внаслідо прориву труби опалення на горищі моя квартира була затоплена. Пошкоджено майно, житло потребує серйозного ремонту. Працівники ЖЕКу відновили постачання тепла в квартиру, замінивши частину труби. Комісія із ЖЕКу для складання акту не приїздила. Майстер ЖЕКу сказала, що це просто аварійна ситуація. Іще тоді, коли це сталося, на горищі перебували троє працівників інтернет-компанії, що постачає інтернет у наш будинок. Що вони там робили - невідомо, було чутно грюкіт. Коли побігла вода, вони втекли. Підкажіть, будь ласка, куди звертатись і чи можливо відшкодувати завдані збитки? Дякую!

Для початку потрібен Акт ЖЕКу, пишіть їм письмово про потребу складання Акту і фіксуйте подання цієї заяви (відмітка на Вашому екземплярі із вказанням дати, ПІП, посади і підпису працівника, який приймає заяву), потім треба буде визначити документально розмір завданих збитків і перелік цих збитків має співпадати із зафіксованими ЖЕКом пошкодженнями, плюс має бути в Акті вказана причина затоплення (як доказ хто відповідач)

Ксенія (автор вопроса)

Дякую за відповідь! Підкажіть, будь ласка, ще такий момент: як визначити документально розмір завданих збитків?

оцінка (експертиза) або навіть кошторис складений згідно ДБН на виконання суб*єктом підприємництва відповідних робіт

Аноним (автор вопроса)

Дякую!!!!!!

Аноним

А у вашому домі ОСББ, чи будинок на балансі ЖЕКу? Хто видає ключі кому не заманеться, - той теж повинен відповідати.

~= А Д В О К А Т =~

Краще зверніться персонально до юриста, в таких питаннях є маса нюансів і короткі поради на форумі - вам просто не будуть корисні, тому що над вашою "темою" потрібно попрацювати професійно і більше мати інформації, діалог. Тому виберіть компетентного юриста з правої "синьої" колонки (клікніть на "синю" назву юриста) і зверніться на його персональну ел.пошту, отриману після перегляду його профілю.

При написании ответа используется разметка Markdown.