192 дня назадЛілія

Здраствуйте, меня зовут Лілія мне через месяц 20лет. У меня к вам такой вопрос моя родная младшая сестренка 14 лет, находится уже на попечении-опике, у родной бабушки. Но сестра не хочет быть с ней потому как она ее обижает, не покупает необходимые вещи, создает моральное давление, денег на личные росходы не дает, не может справится со своими обязаностями, к родной сестре, ко мне, не пускает, причины нет. Сестра хочет, быть сомной, у меня есть муж 27 лет, свой дом, только не оформлен пока офицыально на нас. Детей своих еще нет, муж работает. Хотим взять сестренку на Попечение–опику, что нам для етого нужно подскажыте пожалуйста.

Лілія (автор вопроса)

Очень жду вашего ответа, почему так долго? Дякую.

Аноним (автор вопроса)

42 Юриста і жоден не може відповісти. На вопроси разной фігні швиче відповідають, чим те, що людині дійсно, потрібно.

Аноним

И не зачем орать на юристов. Тут на этот вопрос не раз отвечали. Для начала, раз Ваша сестра уже находиться под опекой, то обратитесь в службу по делам детей и опекунский совет с обращением о не надлежащем уходе за ней со стороны бабушки. Далее подавайте свои документы на оформление опеки. Все ваши вопросы лежат в СОЦИАЛЬНОЙ в первую очередь сфере. Вы вообще обращались в органы опеки с этим вопросом?

Лілія (автор вопроса)

Поперше, тим кому ви відповідаете на такі питання це добре. Але, ви , що хотіли сказати, «шукай підходящі відповіді, і може тобі щось допоможе», звісно я хотіла щоб відповіли на моє питання. Відповіли дякую. Те,що треба звиртатись до органу опіки це теж я знаю. Мене цікавить, що мені після цього треба буде робити. Чи на праві того, що сестра хоче бути зімною чи дадуть мені її. Ось і все.

Лілія (автор вопроса)

Я не хочу, нашкодити сестрі тим, що звернусь, я в опіку, а раптом не дадуть її мені а позбавлять опіки, і інтернат, я цього нне хочу. Мене цікавить ще питання коли сестрі вже 14 років вонаж вже має право сама вирішувати чи ходити до рідної сестри чи ні, чи це вирішує опікун пускати чи не пускати?

~= А Д В О К А Т =~

Вам потрібно очно звернутись до юриста/адвоката - в таких питаннях справді багато нюансів (щоб дійсно не нашкодити сестрі), які дистанційно не вирішити - потрібен діалог, а не короткі ваші повідомлення.

Лилия (автор вопроса)

Дуже дякую, Анатолий Миколайович. В мене ще запитання, сестра мае право ходити до мене и спилкуватись? Чи це виришуе опикун?

Лилия (автор вопроса)

Анатолій Миколайович, а ви моглиб мене проконсультувати в цьому питанні? Буду дуже вдячна вам.

~= А Д В О К А Т =~

Якщо бажаєте - звертайтесь персонально на ел.пошту: advocate_s@i.ua

Лилия (автор вопроса)

Дякую, обовязково.

Лилия (автор вопроса)

liliarusina000@gmail.com

Аноним

Ліліє, та Ви зрозумійте, що у цих питаннях Вам і Вашій сестрі не потрібно витрачатися на адвокатів, особливо тих, які дуже бажають заробити. По-перше, усвідомте, що людина вільно може обирати спосіб і тих осіб, з якими вона бажає спілкуватися, а з якими НЕ бажає Тим більше, що Вашій сестрі вже є 14! Нехай Ваша сестра разом з ІВами і Вашим чоловіком візьме документи, які в неї є (тільки не афішуйте бабці - менше галасу і наклепів буде), і усі разом сходіть до райвиконкому в опікунську раду. Спокійно і тихо опишіть ситуацію, яку Ви тут описуєте, і нехай Ваша сестра НАПИШЕ заяву, що на неї її опікунша здійснює тиск і Вона не бажає мати такого опікуна. Нехай також напише заяву на опікунську раду (комісію) з проханням витребувати від бабці звіт про витрачання коштів. Це назавжди вам дасть можливість закрити ненажерливого рота бабці. В комісії у справах неповнолітніх вам усе розкажуть і допоможуть. Головне - ВАШЕ волевиявлення, а не забаганки бабці-опікуна. Приймайте участь у житті Вашої сестри, нехай вона гарно вчиться, не "путається" з сумнівними однолітками, І ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!

Лілія (автор вопроса)

Дуже вам дякую)

Лілія (автор вопроса)

Ми обовязково так і зробимо)

Аноним

Ага, как же! Бабця так и успокоится. А если она также обратится, что внучка злоупотребляет наркотиками (например подбросит их) или ещё какие грехи имеет - в таких случаях всё вылазит наружу. Или если бабушка докажет, что сестра её хочет взять только из-за субсидий, например. Тогда выйдет всё ровно наоборот, а в конце концов младшая сестра может оказаться в детском доме или даже ещё хуже. Совет другого анонима бестолковый в таком тонком деле - идти напролом. Как можно "тихо" это делать, если всё равно закончится тем, что у бабушки нужно будет комиссии выяснять обстоятельства и предоставлять ей слово для объяснений... Вот тогда всё скрытное и нехорошее и начнёт "вылазить" наружу. А жертвой этой родственной "войны" станет сестра.

Лілія (автор вопроса)

И что тогда делать???

Лілія (автор вопроса)

Прошу писать только тех людей которые действительно знаются на законах. Мне нужна точная информация, полезная для меня, а не ''пустые розговоры''.

При написании ответа используется разметка Markdown.