166 дней назадМихайло

Чи має ПРАВО офіційна фірма ( Скала - Подільський Комбінат Комунальних Підприємств Борщівського р-ну Тернопільщини) ОПРИЛЮДНИТИ ( для загального споглядання іншими мешканцями, які при невеликих своїх місячних Доходах - регулярно сплачують за надані комунальні послуги ) СПИСОК тих заклятих боржників, які не порозраховувалися за надані компослуги за 4 - 6 місяців, а є й такі - що й по 1,5 року - не сплачують ні копійки ! Внаслідок такого стану справ - директор ККП - відмовляється ОПРИЛЮДНИТИ ( на вимогу ГРОМАДСЬКОСТІ ) список всіх таких боржників та заборговані суми в гривнях ! Хочемо Йому показати - Де їхні ОБОРОТНІ КОШТИ для своєчасного розчищення доріг та своєчасного вивозу ТПВ. То - Є ПРАВО чи НЕМА ( Він стверджує, що "не можна" ). Але ґазовики в серпні торік - не дивилися "чи можна". Мали ДОБРИЙ ОБЛІК і - ОПРИЛЮДНИЛИ ! Сплата - покращилася, знаю по своїх сусідах... Честь ! З Рождеством ! Жду ВІДПОВІДІ ( на сайті Вашому, щоб Я - міг включити й ПОКАЗАТИ тому начальнику ! ОФІЦІЙНО !

Відповіді немає, бо для правового обгрунтування потрібно витратити час, а це не безкоштовно. Та однозначно можу Вам сказати, оприлюднення такої інформації НЕ може бути здійснене без попередньої згоди на таке особи, відомості щодо якої оприлюднюються.

Михайло (автор вопроса)

Охохо, особи... А якщо таких "Осіб" єщонайменше - зо 3 десятки, а машину заправити Комунальники - не мають за що, то й мусор своєчасно не вивозиться, бо селищна рада, особливо тепер, на початку фінансового року - ще не має чим компенсовувати НЕДОСТАЧУ ОБОРОТНИХ КОШТІВ ККП, а Ви кажете - після згоди боржників ??? Ви б назвали краще отой ЗАКОНОДАВЧИЙ Акт держави, яким забороняється ОПРИЛЮДНЮВАТИ прізвища боржників та суми боргу, щоб Люди ( порядні, які своєчасно сплачують за послуги ) могли зрозуміти : Чому не відвозиться мусор подальше від житла ?!!

Аноним

Закон Укрианы "О защите персональных данных"

При написании ответа используется разметка Markdown.